2737
2734
عنوان

نياز تغذيه شير خوار ٦ ماهه

49 بازدید | 10 پست

سلام

توروخدا منو درست حسابي راهنمايي كنين 

دختر من الان٦ ماهشه از وقتي بدنيا اومده من يه روز خوش نداشتم از دست اين بچه ي ,,, تا ٢ ماه شير خودمو خورد بعد نخورد شيرخشك خواستم بدم هر كه قدرررر گشنه موند شيشه نگرفت بردم دكتر ٤ بار شير خشك عوض كرد أنواع سر شيشه نشد كه نشد با قطره چكان و سرنگ شير خشك ميدم

الان ٦ ماهشه و ٧.٥ كيلو هست 

مشكل اينجاس شبا تو خواب شيشه ميخوره من خيلي اذيت ميشم با اين شرايط فقط نميدونم هرچند ساعت بهش چند سيسي فرني يا شير خشك بدم خسته شدم 

شوهرم ميگه تو زود زود شير نميدي بچه محكم دهنشو ميبنده بزور گريه شير با سرنگ ميدم شوهرم ميگه هر دو ساعت بده ميدم استفراغ ميكنه دير ميدم دعوام ميكنن بچه معده اش رو انقد دير شير و فرني ميدي كردي اندازه نخود 

من الان هر چند ساعت چند سي سي شير 

هر جند ساعت چقدر فرني؟

در كل يكي برنامه غذايي برا كودك ٦ ماهه بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم الان ٦ ماهشه وفقط تا ٢ ماهش شير خودمو خورد الان شير خودم خشك شده

می دونم عزیزم اگه سینتو‌می گیره با فدینگ‌تیوپ شیر بده

یه اوله ی خوراکی از کنار وارد می کنی و بچه شیر خشک میک‌می زنه 

در صمن رفلاکسم داره ۴ تا دکتر بردی داذو ندادن؟؟

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2731
می دونم عزیزم اگه سینتو‌می گیره با فدینگ‌تیوپ شیر بده یه اوله ی خوراکی از کنار وارد می کنی و بچه شی ...

من ميگم شيرموخشك شده الان ٤ ماهه شير خودمو كلا گذاشته كناررر

انقد بزور دادی متنفر شده دکتر ظریفی میگی بچه هتیی که بزور شیشه یا سینرو زود زود میدن یا تو خواب هی شیر میدن بزور بچه زده میشه و بد تر با قطره چکونه. میدونی اگه بچت مک نزنه بعدا هزاران مشکل بوجود میاد مک زدن خودش دوره تکاملشه.. پس گرسنه بزار شیشه بده تا بگیره این ماییم که شرط میزاریم نه بچه .بچه تا ۵ ۶ ساعتم میتونه شیر نخوره تازه ۶ ماه بیشتر ۴ ساعت گرسنه نگه دار بعد شبشه بده

انقد بزور دادی متنفر شده دکتر ظریفی میگی بچه هتیی که بزور شیشه یا سینرو زود زود میدن یا تو خواب هی ش ...

تا دلت بخواد گرسنه نگه داشتيم خود روز چند ساعت گرسنه نميخوره اقا نميخوره حتي مامانم مادرشوهرمم وقت گذاشتن نميخوره

2738
من ميگم شيرموخشك شده الان ٤ ماهه شير خودمو كلا گذاشته كناررر

عزیزم برو تو نت فدینگ تیوپو سرچ کن متوجه میشی

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
منظورت اينه به بچه ام بيام سوند بيني بزنم😑

نه اگه نوک سینتو بگیره از طریق سینس ربطیم نداره شیر داری یا نداری