2752
2734

یه هارد اکسترنال دارم .اندازه یه ترا بایت که میشه ۱۰۰۰گیگ عکس و فیلم بچه ها از ۱۰ سال پیش تا الان روش بود.نصفش خالی بود

برادر شوهرم گفت بده منم یه سری عکس دارم بریزم روش.

برد ماه پیش آورد.هفته پیش بازش کردم دیدم کامل پاک شده.

خیلی اعصابم بهم ریخته .برادر شوهرم خیلی خوبه. گفت پیش من بود پر بود.

ولی جاری م خیلی موذی .ممکنه کار اون باشه 

نظر شما چیه؟همچین موردی داشتید تو اطرافیان اینقدر بدجنس😭

کل خاطراتمان به باد رفت

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

جاری ک نه ، اما شوهر خواهرم ، فلشمو برد ک فیلم بریزه روش عکسای داداش مرحومم و پاک کرده بود 😞😞😞

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جاری ک نه ، اما شوهر خواهرم ، فلشمو برد ک فیلم بریزه روش عکسای داداش مرحومم و پاک کرده بود 😞😞😞

واااای

چه بدجنس.

من نمیتونم هضم کنم اینقدر یه نفر پست باشه

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

ماهم برای عروسیمون دادیم ب اتلیه یه دختری بود خیلی لودگی میکرد بیشعور بود کلییی فیلم داشتیم توش

همش هم میخاست بین منو شوهرم دعوا بندازه

فیلمامونو پاک کرد... از اتلیه انداختنش بیرون

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...
واااای چه بدجنس. من نمیتونم هضم کنم اینقدر یه نفر پست باشه

😞منم...حتی عکسای خودمو هم پاک کرده بود الان هیچ عکسی از مجردیم ندارم

خدا ازش نگذره

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
امکان داره حجم زیادی اطلاعات روش ریخته باشن که اینطوری خود هارد خودبه خود اطلاعات قبلیو پاک میکنه ا ...

واقعا.من نزدیک یه ترا خالی داشت 

امکانش هست یعنی؟

آخه از تهمت زدن هم میترسم وگرنه ب برادر شوهرم میگفتم

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
چرا وسایل به کسی قرض میدید؟؟من نه چیزی قرض میدم نه چیزی قرض میگیرم

آخه گفت عکسای  عروسی م بچه ها هستن و ...

شوهرم داد خیلی باهاش راحته.

کلا خانواده شوهرم خوبن ولی متاسفانه این جاری خیلی خیلی حسود و موذی هست

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍