2737
2734
عنوان

نصف شبنی فقط تاپیک خنده و مسخره بازی میچسبه ☺

| مشاهده متن کامل بحث + 6086 بازدید | 326 پست
انقدبدم میادوقتی میریم عروسی خواننده این اهنگ قدوبالای تورعنارو بنازم ومیخونه :| . . . . . . . . . . . . . . همه به من نگا میکنن من آب میشم از خجالت خب....!!!
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ﺑﺮ ﻋﮑﺲ ﻓﻠﺶ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﻫﺎ ﮐﻪ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﭘﺮﻇﺮﻓﯿﺖ ﺗﺮ ﺑﻌﻀﯽ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﻣﯽ ﺷﻦ ﻭ . . . ﺑﯽ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺗﺮ . . . ﺍﺣﻤﻖ ﺗﺮ . . . ﺑﯽ ﺷﻌﻮﺭﺗﺮ . . . ﻧﻔﻬﻢ ﺗﺮ . . . ﺍﻻﻍ ﺗﺮ . . . ﻧﻪ ﯾﻪ ﺩﻗﻪ ﻭﻟﻢ ﮐﻦ ﺣﺎﻟﯿﺶ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﮐﯽ ﻃﺮﻓﻪ !!
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2731
ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﻛﺴﻲ ﺑﻮﺩﻡ . ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻛﻪ ﺭﺳﻴﺪﻡ ﮔﻔﺘﻢ : ﺁﻗﺎ ﻣﻤﻨﻮﻥ . ﻣﻦ ﻛﻨﺎﺭ ﺍﻭﻥ ﻭﺍﻧﺖ ﭘﻴﺎﺩﻩ ﻣﻴﺸﻢ. ﻳﻬﻮ ﻭﺍﻧﺘﻲ ﺣﺮﻛﺖ ﻛﺮﺩ . ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺧﻴﻠﻲ ﺟﺪﻱ ﮔﻔﺖ : ﺑﺮﻡ ﺩﻧﺒﺎﻟﺶ؟ ملت داغونن به غرعان....
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد
ﺩﻟﻢ ﯾﻪ bf ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﮐﻪ ... . . ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ! ﺑﯿﺮﻭﻧﻢ ﻧﺮﻩ ﺍﺻﻦ ﺩﺍﻏﻮﻥ .! . ﮐﻠﻦ ﺻﺪﺍﺷﻮ ﻧﺸﻨﻮﻡ |: ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺷﻮ ﻧﺪﺍﺭﻡ ! ﺍﺻﻦ ﺑﮕﻴﺪ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺯﻧﮓ ﻧﺰﻧﻪ ﮐﺼﺎﻓﻂ بای.. :||
از خواب پاشدم دیدم کسی خونه نیست! زنگ زدم به مامانم میبینم صدا جیغ و داد و سوت میاد! میگم: مامی! کجایین؟ مامانم با خوشحالی: ما اومدیم شهر بازی تو مگه باهامون نیستی؟...!!!
2738
پسرخالم رفته خواستگاری رفتن تو اتاق با هم حرف بزنن دختره میگه من قصد ازدواج ندارم پسر خالم کم نیاورد گفت :منم اومدم خونتون موز بخورم...
مرد است دیگر گاهی دلش میخواهد عشقش فقط مال خودش باشد،ولی خودش مال همه باشد :| بعـــله ، دیـوس اسـت دیگر :|