2733
2734
عنوان

نصف شبنی فقط تاپیک خنده و مسخره بازی میچسبه ☺

| مشاهده متن کامل بحث + 6086 بازدید | 326 پست
الی دقیقا ذوق آدمو کور میکنه یه نصیحت میکنم به اونایی که تو اقدامن کمی صبر کنید هروقت تیکر سایت درست شد برید اقدام الکی که نیست
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ﺁﻗﺎﯾﻮﻥ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﮐﺮﺩﻥ ﭼﺮﺍ ﺍﺳﻢ ﻫﻤﻪ ﺧﻤﯿﺮﺩﻧﺪﻭﻧﺎ ﺩﺧﺘﺮﻭﻧﺲ ﺧﺪﺍﻭﮐﯿﻠﯽ ﺷﻤﺎ ﺣﺎﺿﺮﯼ ﺗﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺴﯿﻢ ﻭ ﭘﻮﻧﻪ ﻫﺴﺖ ﻏﻼﻡ ﻧﻌﻨﺎﯾﯽ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﺩﻧﺪﻭﻧﺖ! ﻧﺨﻨﺪ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﺪﻩ
2728
یه ابگرمکن داریم هر موقع میرم دوش بگیرم 5دیقه یبار منو به چالش سطل اب یخ دعوت میکنه🙈
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
یه ابگرمکن داریم هر موقع میرم دوش بگیرم 5دیقه یبار منو به چالش سطل اب یخ دعوت میکنه🙈
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2740
دو تـــــا BMW با هـــــم ازدواج میکـــنن اگــــه گفتی بچشوون چی میشه؟؟؟ . . . . . . . . . بچشوون میشه پرایـــــد میدوونی چرا؟ چون ازدواج فامیـــــــــلی بوده میفــهمــــــى !؟!
ایا می دانستید یکی از دلایلی که سرخپوست ها همیشه به قطارا حمله می کردن این بوده که دود قطار به زبون اونا فحش ناجوری میشه :) برید حال کنید با این اطلاعاتی که در اختیارتون می زارم :)
روزی یکی از یاران نوشابه ای به اون شخص مورد نظر داد. ایشان ناگهان در نوشابه را با صدای تَق وا کرد. تقواکردن از ویژگی های اخلاقی اون شخص مورد نظر بود.