2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی

با اینکه بیشتر از ۴۰ روز گذشته ولی باز دلتنگتم حس میکنم هستی هر روزش دختر ۲ سالت میپرسه مامانم کو نمیادش خدایا خودت درمونو بده🖤 .                                                                  ۲۲ سالمه ۲ ساله عقد هستم انشالله همیشه سلامتی و دل خوش باشه💌🤵.یه دختر گیمر🎮 هستم اگه کسی میاد پلی بدیم بازی های گوشی 📱و pc🖱. به کانال آپارتمم سر بزنید ویدیوهامو تماشا کنید🧡💛🧡💛https://www.aparat.com/Apranikgirl💛🧡💛🧡
تویه خونه؟

اره هرکدو یه اتاق داریم همش باشوهرم درباره خونه بحث میکنم فایده نداشت قهرکردم گفتم یاخونه یاطلاق مامانش راضی نشدگفت طلاق میده ولی ازخونه خبری نیست همه گفتن برگرد بهتره چون داشتن واسه شوهرم زن میگرفتن بدون اینکه تکلیف من معلوم شه بااصراردایی ام برگشتم درضمن مادرشوهرم کارت یارانه روازعروسیمون برد راضی نمیشه بده ولی بقیه پسراش کارت پیش خودزناشون هست ازسال87ازدواج کردیم

وای خوشبحالت چقدر دورت شلوغهههه

اگه بودی یک دقیقه تحمل نمیکردی همش دعوا وبحث هست.برادرشوهردومی  تو همه چیزدخالت داره حتی اگه بخوایم بریم عروسی فامیل اون میگه ولی برادربزرگه  اختیارزنش دست خودشه میره پارک مهمونی بازارکسی نه نمیگه بهش میترسن ازش ولی نمی ذارن شوهرم مارو ببره بیرون مادرش زبونش رودومتر درمیاره حتی نمیذاره برم مغازه

درضمن این هم بگم مادرشوهرحاضرشداشپزخانه رو اتاق خودش کنه همه میدونید اشپزخانه اپن داره وتوی حال هست که حال ماسه تاقالی دوازده متری داره عروس کوچک شون این چهارسال قهره یه پسرداره میخوان واسه پسرشون زن بگیرن بدون اینکه طلاق بده

با اين اوصاف مادر شوهرت همه چي رو دست خودش گرفته خدا صبر بده بهت عزيزم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 

همین دیروز دخترش کلی بدوبیراه گفت اخرش دروغ گفت صدام ویس کردی فرستادی برا مامانت مادرشوهرم باورکرد شروع کرد داد وبیدا اره امروز صدای دخترم ضبط میکنی گوشی رو ازت میگیرم

2706