2737
2734
عنوان

مرمری ام😑از سوالای امشبش ترس ورم داشت😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 49354 بازدید | 207 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جالب  من امروز دخترم درو نشونم داد گفت مامان  اون میبنی داره با صدای بلند میگه   ...

خدابخیرکنه😢

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خداییش قبض روح شدم😔😔

😭😭😭من الان چی کنم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
حتما چیزی ترسناکی نبوده ک نترسیده  و اینکه شاید توهم و تصور بوده

میگه شکل تو بود

2740
آخه جایی که آدم هست جندنمیاد که!

اصلا همچین چیزی نیست

چرا نمیاد

مرمری نگران نشو بنظرم قدرت تخیلی پسرت بالاست فیلم یاگوشی زیاددستشه؟

نه اصلا اهل فیلم و گوشی نیس

یبار چندوقت پیشا داشتیم تو اتاق بازی میکردیم یهو گفت اون کی بود خم شده از در اتاق نگاه کرد بعد زود خودشو کنار کشید  گفتم من ک ندیدمش پاشد جدی امه جارو گشت هی میگفت کجا رفت😭

بچها تواین سن قدرت تخیل بالایی دارن این هم نشونه هوش وذکاوتشونه پسر من چندتا دوست خیالی داره که به م ...

دوست خیالی طبیعیه ولی اینایی که پسرم میگه داره من‌و میترسونه بارها هم گفته

چه می‌دونم ،اینجوری میگن، تو بیابون و خونه هایی که خالی و باغ و دشت اینجور جاها میگن زندگی میکنه

خونه منم خالیه، خودم یه جا دیگم، برا همین منم همیشه میترسم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 😔
دوست خیالی طبیعیه ولی اینایی که پسرم میگه داره من‌و میترسونه بارها هم گفته

به نظرم جن نیست، آخه معنی نداره پسرت ببینه، شما نبینی، اگه بود همه می‌دیدم😟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 😔
2706