2777
2789
عنوان

حاجت دارا بیان🌺

106 بازدید | 22 پست

سلام.هر خواسته یا مشکلی دارید بنویسید براتون سوره قدر میخونم هدیه به شهید کربلا .  ان شالله به زودی حل بشه. دعام زود میگیره ان شالله.❤

فقط امشب هستم بعد تا چند ماه نیستم. شمام لطفا دعا کنید به این ارزوم برسم خیلی مهمه خیلی 😔😔🙏 با صلوات فقط

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صلوات برات فرستادم‌گلم..برای منم‌دعاکن باردار بشم‌چندساله که منتظرم ممنونم خیر ببینی

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.

منم دعا کن 

ان شاء الله حاجت روا شین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

لطفا برای منم دعا کن گلم

سه تا حاجت دارم یکی اینکه همسرم کار مناسب با حقوق خوب تو شهر مدنظرمون پیدا کنه ، یکی هم اینکه خونه ایده آلم رو بخریم . یه آزمون هم دارم منتظر نتیجشم لطفا برای اونم دعاکن 

خیلی وقته عقد و بلاتکلیفیم توروخدا دعاکن معجزه بشه همه چی درست بشه یهو😢

ببخشید پرحرفی کردم ان شاا... خدا خیر دنیا و آخرت رو به خودتو عزیزانت بده. سلامت باشی همیشه 🌹

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

برای امام زمان که قرریب هستند بخون😍

برای خونه دار شدن و رفع مشکلاتمون باعاقبت بخیری دعا کنید هرکس لایک کرد صلوات میفرستم😗

برات سوره قدر خوندم انشالله که باعاقبت بخیری حاجت روا بشی😍

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  

ان شالله همتون به نواسته هاتون برسید.

باز اگه کامنت بذارید میخونم براتون

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2801