2733
2734
عنوان

فالگیرایی ک موکل دارن راست میگن یعنی

| مشاهده متن کامل بحث + 4340 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین دقیقا اینو فالگیرمم گفت  گفت یه کلکایی دارن سر جریان همین اب وقفل  و گفت طرف دروغ گ ...

چی شد من نفهمیدم
منظورتون اینه که فالگیرا درست میگن ولی اینایی که اینجوری باطل میکنن یا دعا میدن و طلسم میکنن همه شون دروغ میگن؟

یا منظورتون اینه که اغلب اینایی که باطل میکنن یا دعا میدن و طلسم میکنن اینجورین ولی بعضیهاشون هم راست میگن و قدرتشو دارن؟

(یاد جادوگرای عصرجدید افتادم)

2731
کدوم شهرید عزیزم؟

طرف تبریز

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
ببین دقیقا اینو فالگیرمم گفت  گفت یه کلکایی دارن سر جریان همین اب وقفل  و گفت طرف دروغ گ ...

اینی که من دیدم یه چادر مشکی هم انداخت ممکنه از تو پاچه ش در بیار و خیلی چیزای دیگه این همه نشون میدن تو تلوزیون چجوری کلک سوار میکنن و حقه میزنن اینا هم همین جورین

چی شد من نفهمیدم منظورتون اینه که فالگیرا درست میگن ولی اینایی که اینجوری باطل میکنن یا دعا میدن و ط ...

من میگم فالگیرم راست میگه اکثرا 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2706