2737
2734
عنوان

خواستگار

209 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من یه خواستگار داشتم باهم چت کردیم فقط عکس همو دیدیم قرار بود عید بیان خونمون یهو امروز دیدم بلاکم کرده آخه چرا منم دل دارم مادرم اینقدر ناراحت شد از هر چی بگذرم از ناراحتی مادرم نمی‌گذرم ای کاش مردم شعور داشتن حالم خیلی بده برام دعا کنید🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عکسشو بده ببینیم می ارزید یا نه پسره مفنگی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ناراحت نباش عزیزم 

قرار نیست همه از ما خوششون بیاد . همون طور ک شما از خیلیا خوشتون نمیاد   . شاید نخواسته دلتم بشکنه و خداحافظی کنه . گفت بذار بلاک کنم .تو فقط قسمت ینفری.  همون ینفره ک از تو خیلی خوشش خواهد امد

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

میفهمم دقیقا چی میگی، ادم از روی خانوادش خجالت میکشه که چرا همچین ادمایی به خودشون اجازه توهین رفتاری میدن، برای همه مادرایی که چون پسر دارن و پسر حق انتخاب داره، با دخترای مردم مثل کالای ویترینی برخورد میکنن از ته دلم متاسفم، خیلی حقیرید