2733
2739
عنوان

عوضی بهم دست زد خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 35 پست
برو کلاس رزمی من کونگ فو کارم از بچه گی هرکی دست زد هم نجا چماقش میکنم توام برو کلاس رزمی

من نینجاکارم ولی انقد حالم بد شد نخواستم حتی بهش نگاه کنم فقط فش دادمو با گریه دوییدم سمت خونه 

خوبه خو.من یبار به باس ن م دست زدن.میخواستم هرجور شده کل شهرو بگردم از دسط نصفش کنم

خخخ دوست منم یارو بیشعور دست زد به سینش انقد فحشش دادیم همه دورمون جمع شدن😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذشته دیگه..بهش فکر نکن

برو کلاس دفاع شخصی،هم اعتماد به نفست زیاد میشه هم اینکه اگر دوباره همچین مشکلی برات پیش اومد میتونی  طرفو به غلط کردن بندازی💪😈

#پروازی_ام. 
2731

اتفاق مهمی نیفتاده هاااا

دستشو گذاشته رو شونه‌ت و برداشته، شونه‌تو برنداشته با خودش ببره که 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

عزیزم ایندفعه که گذشت دیگه فراموشش کن و سعی کن بهش فکر نکنی اما اگه خدایی نکرده یه بار دیگه پیش اومد و کسی مزاحمت شد مظلومانه از کنارش رد نشو با صدای بلند سرش داد وبیداد کن نترس که یه موقع ابروت بره یا مردم نگاه کنن اتفاقا برای این عوضیای مزاحم این بدترین تنبیه هست  خیلی میترسن..

بعدشم سریع گوشیتو دربیار و شروع کن از قیافش فیلم گرفتن یعنی اینقدر میترسن از این کار که عین موش میشن و فرار میکنن من تو اینستا خیلی از این کلیپا دیدم دخترا تا یکی مزاحمشون میشه فیلمشو میگیرن بعد طرف بدو بدو فرار میکنه تازه فیلمه هم تو فصای مجازی پخش میشه وابروشون میره دیگه جرعت ندارن از اینکارا بکنن از خودت این جور وقتا جربزه نشون بده 

2740
اتفاق مهمی نیفتاده هاااا دستشو گذاشته رو شونه‌ت و برداشته، شونه‌تو برنداشته با خودش ببره که 🤔🤔

گلم یعنی از نظرت این اتفاق مهمی نیست؟؟؟

چرا یه زن نباید تو امنیت کامل و با ارامش قدم بزنه ؟

عزیزم حتی کشورای اروپایی وامریکا با اون فرهنگ باز وازادشون یه قانونی دارن که اگه کسی تو خیابون فقط متلک بندازه یاحتی انگشتش به قصد مزاحمت به یه  نفر بخوره اون میتونه به جرم ازار جنسی ازش شکایت کنه !

اینجور چیزا رو عادی جلوه ندید لطفا ❤

اینکه گذشت.ولی تو خیابون یکی از گوشاتو هندزفری بزار فقط.و حواست باشه کی بهت داره نزدیک میشه.اینکه یه دست زدن ساده بود ولی گاهی پارو فراتر میذارن.احتمالا الان بیشتر بخاطر واکنش بد خودت ناراحتی تا کار اون.به چشم تجربه نگاه کن به این قضیه

یعنی از نظرت این اتفاق مهمی نیست؟؟؟ چرا یه زن نباید تو امنیت کامل و با ارامش قدم بزنه ؟  عزیز ...

خب بنظرت برای ما مهم نیست بخاطره اینکه دیگه دات بعضی مردا نمیتونیم عوص کنیم میپذیریم 

خب بنظرت برای ما مهم نیست بخاطره اینکه دیگه دات بعضی مردا نمیتونیم عوص کنیم میپذیریم  

خب مشکل همینه که این چیزا رو می پذیریم و برای تغییرش کاری  نمی کنیم وقتی مقابله کنیم و از خودمون دفاع کنیم دیگه مجبور به پذیرش نیستیم ... اینطوری فقط مردا رو پرو تر میکنیم 

عزیزم توی خیابون بجای گوش دادن آهنگ حواست را بیشتر جمع کن اگه به کسی هم مشکـوک شدی سریع از اونجا برو یا برگرد خیلی آروم نگاهش کن  تا حساب کار دستش بیاد  

توی شلوغی های الآن خیلی ها فقط به این قصد میان بیرون

2706