2733
2739
عنوان

عوضی بهم دست زد خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 35 پست
گلم یعنی از نظرت این اتفاق مهمی نیست؟؟؟ چرا یه زن نباید تو امنیت کامل و با ارامش قدم بزنه ؟   ...

از این منظر بهش نگاه کن که دارم به استارتر دلداری میدم.

درسته که کار اون به اصطلاح آقا بسیاااار زشت بوده، ولی نباید انقد رو روحیه‌ی خانما تاثیر منفی بذاره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم برمیگشتم که اینطوری شد

گلم من خودم برای دخترم هدفون خریدم اما اجازه نمیدم بیرون آهنگ گوش بده چون خدانکرده  ممکنه تصادف کنه وهم اینکه با اینکه دوازده سالشه خوشگل و تپله اصلا نمیذارم تنها جایی بره و دائم مواظبشم چون میدونم مریض زیاده عزیزم وقتی کسی ببینه  دارید آهنگ گوش میدید و متوجه نیستید معلومه که برای مزاحمت خود بخود تشویق میشه

داشتم قدم میزدم و اهنگ گوش میدادم چون حالم بد بود🙂 ممنون میشدم اگه به جای این حرفت بهم کمک میکردی ...

ناراحت نشو عزیزم منظورم با شما نبود 

آخه توی این شلوغی ها و این جور آدمای مریض واقعا کار درستیه؟

2728
ناراحت نشو عزیزم منظورم با شما نبود  آخه توی این شلوغی ها و این جور آدمای مریض واقعا کار درستی ...

من تو خیابون خودمون بودم کنار خیابون قدم میزدم خیابونمونم تقریبا خلوته من اصلا نفهمیدم این از کجا اومد

الان یکم بهترم