2737
2734
عنوان

حالت تهوع شدید بارداری

164 بازدید | 23 پست

سلام من تو هفته دوازده هستم و حالت تهوع شدید دارم جوری که نمیتونم چیزی بخورم و تا الان شش کیلو کم کردم پیش متخصص هم نرفتم،نمیدونم چه کار کنم،شما راه حلی دارین؟

شنیدم چندلقمه سیرابی خوبه،البته اگر بتونی تحمل کنی 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو بارداری حالت تهوع بسیار شدید داشتم ک کارم همش به بیمارستان و سرم میکشید خداروشکر اون موقع کرونا نبود وقتی ک تو بیمارستان بستری بودم حالت تهوع نداشتم اما همین ک میومدم خونه شروع میشد دکتر هر قرصی بهم میداد بی فایده بود و به طرز وحشتناکی تا پایان ماه نهم من ویار شدید و حالت تهوع و بالا هم میاوردم هرچی ک میخوردم خدا نیاره اون روزا رو.. خیلی زجر کشیدم. فقط قرص دمیترون کمی کمک کننده بود ک اونم حالت تهوع رو داشتم فقط بالا نمیاوردم. از یادآوری اون روزا حالم خراب میشه الانم  

یک تحصیل کرده خانه دار😊عاشق همسرم و دخترم..... زندگی هنوز قشنگیاشو داره.... باورکن🌱
2731
منم تو بارداری حالت تهوع بسیار شدید داشتم ک کارم همش به بیمارستان و سرم میکشید خداروشکر اون موقع کرو ...

ای بابا چه قدر بد،منکه بارداری از چشمم افتاد همش دارم عذاب میکشم،یه لیوان ابم نمیتونم درست بخورم انگار یه مزه ای میده🥴

2738
ای بابا چه قدر بد،منکه بارداری از چشمم افتاد همش دارم عذاب میکشم،یه لیوان ابم نمیتونم درست بخورم انگ ...

بدتدین روزا رو گذروندم واسه همین دیگه هیچوقت نمیخام بچه دار شم. همین یکی بسه، شما هم دمیترون بخور بدنیس شاید واسه شما بهترباشه بهتر جواب بده امیدوارم این روزا رو به سلامت پشت سر بزارید

یک تحصیل کرده خانه دار😊عاشق همسرم و دخترم..... زندگی هنوز قشنگیاشو داره.... باورکن🌱
انشاالله،منکه دیگه طاقت ندارم بسکه لاغر و ضعیف شدم،بعضی وقتا یادم میره اصلا بچه ای تو شکمم دارم

ببین حالت تهوع نهایتش تا چهار ماه سخته اگ ب بوی غذاها حساس نیستی زود خوب میشی من تا پنج ماه بالا میاوردم بعد از اون دیگ خوب شدم فقط بوی پیاز خام ب مشامم میرسید کارم تموم بود از مرغ هم متنفر بودم

2706