2733
2739
عنوان

دلوینت هستم کمممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 107 پست
بابات راست میگه ببخشش از ته دل ولی نبنینش ی مدت چون ادم اذیت میشه درکت میکنم مم متاسفانه  مجبور ...

ن من میبینمش ولی خودما پنهان کردم....‌ حالا تو اون هفته مجبورم ببینمش

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
به خودش و بدیاش فکر نکن  لازم نیست از ته دل ببخشیش تا زمانی که بتونی بسپارش به خدا و کائنات ف ...

همین آرامش چطور پیدا کنم‌....

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور ببینمش ....  که حالم بد نشه

در حدی که فقط سلام علیک باشه خودشون متوجه میشن به ببخشش فکر کنی درست میشه 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

من کسی که بی دلیل ملهعسلمو به گند کشید بخشیدم 

یکی دیگه برای بردن آبروم پاپوش درست کرد آبروم برد بخشیدم دیگه بدتر ازینا کرده درحقت

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2728
ببخشش تجربه کردم الان فقط خودت داری اذیت میشی اون عین خیالش نیست که تو ازش ناراحتی آرامش پیدا میکنی ...

دقیقا 

من که هر چقدرم بهم نزدیک باشه جز خانوادم منظورمه چشممو میبندم روش و فراموشش میکنم

واقعا چطوری

من همه رو بخشیدم

آرامش گرفتم

و بعد چند سال کلا فراموش کردم

ولی هر کاری میکنم

نمیتونم مامانمو فراموش کنم و ببخشم

مثلاً کار 20 سال پیشش هم مثه سریال جلو چشممه

می‌دونم اگه ببخشم مثه اونیکی ها فراموش میشه

ولی نمیدونم چرا نمیتونم🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
2738
بازم ببخشم ..... بهم بدی میکنه

حالا قرار نیست که بری دوباره با رابطه نزدیک و دردو دل و صمیمیت خودتو خفه کنی باهاش... یجور رفتار کن نه رابطه قطع بشه نه زیاد نزدیک بشید ب هم ...مودبانه رفتار کن احترام نگهدار ولی مثلا خواستن بیشتر نزدیکت بشن بهونه بیار بپیچون...خیلی طبیعی ...

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
ن من میبینمش ولی خودما پنهان کردم....‌ حالا تو اون هفته مجبورم ببینمش

تا جایی ک میتونی نبینش یعنی سعی  کن دور باشی ولی ببخشش اگه نبخشیش میدونی  چقد  اذیت  میشی اصن  حال ادم خوب نیس ی جوری انگار کدری

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
من همه رو بخشیدم آرامش گرفتم و بعد چند سال کلا فراموش کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ...

خیلی سخته ....

تا جایی ک میتونی نبینش یعنی سعی  کن دور باشی ولی ببخشش اگه نبخشیش میدونی  چقد  اذیت & ...

سعی ما میکنم 

خیلی سخته ....

ازینکه همه ش ذهنت درگیرش باشه سخت تر نیست

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2706