2733
2734
عنوان

احساس خطر کنید+عکس

298 بازدید | 20 پست

https://uupload.ir/files/bl2m_989162939278_status_bbf745d4e7e64f82ab76e24deae98834.jpg

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز دیدم اونقدر غمگین شدم 

ای کاش همه رعایت کنند

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
2731
دیروز دیدم اونقدر غمگین شدم  ای کاش همه رعایت کنند

واقعا..الان بازارا غلغلست

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...

خیلی احساس خطر می کنن کلی رفتن شمال دنبال واکسن از دریا واکسن استخراج کنن 😒

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2738
بنده خدا مردم خوزستان🤦🏻‍♀️

اره واقعا..خدا کمکشون کنه الهی

کاش منم کرونا بگیرم بمیرم راحت شم دیگ جای زندگی نیس اینجا 

خدا نکنه...حداقل ما میفهمیم..بچه های بی گناه🥺🥺

خیلی احساس خطر می کنن کلی رفتن شمال دنبال واکسن از دریا واکسن استخراج کنن 😒

اره واقعا..دریغ از ذره ای شعور

🥺

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706