2733
2739
عنوان

بچه ها به نظرتون من لوسم و دارم ناز می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 35 پست

عزیزم استراحت مطلق بودم رحممو دوخته بودم بعدم خلقه گذاشته بودم دکتر گف خیلی حساسه شرایط فقط دسشویی برو من هم غذا میپختم هم خونه جمع میکردم‌هرروز هم ظرف میشستم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم مبارکت باشه بارداری .میدونم سخته ولی اگه ناراحت نشی تاپیکات همه شده حالم بده و تهوع دارم .وقتی اینجا انقد میگی حتما تو خونتون بیشتر میگی .میدونم سخته و حق داری ی غذاهایی هست ک تهوع رو کمتر می‌کنه با دکترا مشورت کن . انقد نگو

2728

ببین حرف بقیه همیشه هست مخصوصا تو مراحل حساس زندگی مث بارداری هر کس یه نظری میده ...در مورد جنسیت ... اسم...خورد و خوراک....همه چی ....پس از همین الان یه گوشتو در کن اون یکیو دروازه

صلواتی برای ظهور

منم ویارم خیلی شدید بود ولی غذا رو میپختم حالا گاهی هم از بیرون سفارش میدادیم درسته که سخته ولی نمیشه که از همه چی غافل موند

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
نمی دونم چرا حتی کسایی هم که خودشون تجربه دو سه بار حاملگی و دارن بهم میگن داری ناز میکنی  یعن ...

من 3 بار بستری شدم بخاطر ویار داغون شدم آمپولم جواب نمیداند هر نیم ساعت بالا میآوردم تا خون بالا میاوردم

8 کیلو وزن کم کردم از 7 هفته تا 20 هفته

درکت میکنم سخته

اما تو یه خانومی باید قوی باشی

من با همه اینا از زندگی و شوهرم اصلا نزدم

البته که ناز کردن واس شوهر هم حال این دورانه😄

2740
من همه میگن  خاله شوهرم هم گف  دخترعمو شوهرمم که بچه سومش رو بارداره گف من با دوتا بچه ک ...

غلط کردن اصلا قیدی نداشته باش که به خاطر اونا بخوای به خودت فشار بیاری

بدترین حال دنیا ویار و حالت تهوع بارداریه🤢🥴

نمی دونم  بهد بهم میگن بزار یه بار دیگه حامله شی با یه بچه کوچیک اونوق .

بهشون محل ندی ساکت میشن،حاملگی خودش کلی نگرانی و درد داره، بعضی ها هم میشن بلای جون، انشاالله ويارت بهتر میشه،منم دل درد های شدید داشتم ولی ویار نداشتم،بارداری هر کس متفاوته،ایکاش مردم اینو ميفهميدن

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺

خانمی مردم میگن من ویارم داغونم سوزش و درد معده و تهوع و خستگی مفرط غذام نمیتونم بخورم یه بار جلو یه نفر چند لقمه کوچک خوردم دیگ همون شد داستان برام . به حرفشون توجه نکن 

تو این دوران ناز خوبه اما وقتی کاراتو خودت انجام میدی پس ناز زیادی نیست.. حالت ادما باهم فرق میکنه& ...

درک نمیکنم

منکه لیلی قصه هایت بودم چرا بال و پر لیلایت را چیدی متن  از خودم خطاب به شوهرم