2733
2734

بچه ها من حالت تهوع و دل درد  دارم و نمی تونم ازجام بلند شدم هفت هفتمه امروز با این حالم ناهار هم درس کردم 

بعد بچه ها بقیه فک میکنن دارم ناز میکنم ،حتی شوهرمم هم یه بار بهم گف ، هرچقدر میخوای ناز کن نازکش داری 

اون موقع من واقعا حالم خوب نیس 

بقیه چرا قبول نمیکنن 

بچه ها یه نگاه به تایپک قبلیم کنین 

منکه لیلی قصه هایت بودم چرا بال و پر لیلایت را چیدی متن  از خودم خطاب به شوهرم 

مردا همینن ،مادرم مریض بود داداشام میگفتن داره ناز میکنه برا جلب توجه !

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا همینن ،مادرم مریض بود داداشام میگفتن داره ناز میکنه برا جلب توجه !

من همه میگن 

خاله شوهرم هم گف 

دخترعمو شوهرمم که بچه سومش رو بارداره گف من با دوتا بچه کوچیک حامله ام عین تو نمیکنم 

2728
من همه میگن  خاله شوهرم هم گف  دخترعمو شوهرمم که بچه سومش رو بارداره گف من با دوتا بچه ک ...

😮😰پس اصلا فکرشونم نکن ،بیخودی انرژیتو هدر نده .مهم خودتی که میدونی ،مسئول برداشتای بقیه ،خودشونن نه ما ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
😮😰پس اصلا فکرشونم نکن ،بیخودی انرژیتو هدر نده .مهم خودتی که میدونی ،مسئول برداشتای بقیه ،خودشونن ن ...

خوب منم با این حالم اذیت میشم خو 

2738
ای بابا😥 واقعا حاملگی سختع

نمی دونم چرا حتی کسایی هم که خودشون تجربه دو سه بار حاملگی و دارن بهم میگن داری ناز میکنی 

یعنی فقط منم که ویار شدید دارم 😭😭

تو این دوران ناز خوبه اما وقتی کاراتو خودت انجام میدی پس ناز زیادی نیست..

حالت ادما باهم فرق میکنه 

مثلا من از بوی غذا خصوصا ماهی حالم بد میشد

ولی دخترخالم نه ماهی میخورد کلیم کیف میکرد

یا مثلا دوست من۳تا بچه سقط کرده ولی خاهرش دوتا بچه داره و بارداریاش خیلی راحت بوده تا اخر..

یا یه خانومی تو سایت میگفت۷ماه هستم و روزی یبار یا دوبار با شوهرم رابطه دارم..

بعضیام اصلا نمیتونن..

خوب بدن ها باهم متفاوته چه ربطی داره به ناز کردن آخه

نمی دونم 

بهد بهم میگن بزار یه بار دیگه حامله شی با یه بچه کوچیک اونوق .

2706