2733
2739

بله بنظرم وجود داره .یه مثل خیلی خیلی ساده من دانشجو بودم صورتم اصلاح کرده بودم نمیدونم از چی بود که یه عالم جوش زده بودم رفتم تو اتاق یکی از دوستام هم اتاقیش دارین حالت بلندی گفت وای چقدر جوش زده من اون لحظه خیلی ناراحت شدم دلم شکست دوهفته بعد من صورتم صاف شده بود و اون صورتش یک جورایی زده بود عحیب

مادر شوهر من هی ب همه میگه عروسم کافره یا میگه ب ما نگفته بودن مریضه در حالی ک من ب همه شون گفته بودم یا میگه میمیری پسرم رو داماد میکنم یا میگه مریضی براش زن می گیرم خیلی اذیتم می کنه در حدی ک از دست حرفا میرم بیمارستان می مونم یا خونه مادرم خیلی نامرده 

شیطان را خواهم کشت... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو الان خودتم داری به خودت ظلم میکنی. به جای اینکه یه فکری به حال خودت کنی منتظری بلایی سرکسی بیاد بلکه شاد شی. کارما وحود داره ، ولی وقتی تو بد کسی میخوای هیچوقت رنگ آرامش نمیبینی، هرچند اون نفر هم خیلی بهت ظلم کرده باشه.

2728
همه ی ما کسی رو داشتیم زجرمون داده ...من خانواده شوهرم عالین ...دختر دایی خودم بیچارم کرده ...میخوام ...

اخه نمیشه فکر اینکه تقاص ماه اذیتم می کنه ب من می گفت ادم های بد سرطان می گیرم می میرن بقیه از دستشون راحت بشن یعنی منظورش ب من بود می گم آن خدایی باشه باید این زن خودش سرطان بگیره حتی اگه صد سال خوش باشه باید آخرش سرش بیاد 

شیطان را خواهم کشت... 
تو الان خودتم داری به خودت ظلم میکنی. به جای اینکه یه فکری به حال خودت کنی منتظری بلایی سرکسی بیاد ب ...

حق دارم اخه خودم ب اندازه کافی ناراحتم این دیگه نامردیه

شیطان را خواهم کشت... 
اخه نمیشه فکر اینکه تقاص ماه اذیتم می کنه ب من می گفت ادم های بد سرطان می گیرم می میرن بقیه از دستشو ...

یعنی شما هم فکر میکنید تاوان آدم بد سرطان هست ؟؟خوب شما خودتم که مثل ایشون فکر میکنید ؟

مقاله های زیادی هست که میگه احساسات بد ما میتونن تبدیل به بیماری جسمی بشن...از اونطرف میگن واسه کسی بدبخوای کائنات برش میگردونه سمت خودت ..این کارماست که.در قرآن هم داریم در ادبیات خودمون هم داریم ...بحث اینجاست بگذر تا خدا بگذره از اشتباهات خودت و واگذار کن به خدا که درست درستش میکنه و به موقع ..شاید موقعش نزدیک نباشه ..حتی بهت گفتم میخوای نبخشی هم نبخش اما خودتو عذاب نده ..گفته که گفته  ..واسه کسی بااین درجه از شعور غصه میخوری ؟حیفه

2740
حق دارم اخه خودم ب اندازه کافی ناراحتم این دیگه نامردیه

حق نداری اگه حق داری، پس اونم حق داره بخاطر اینکه پسرش زندگیش رو هواست ازت متنفر باشه! الان یه مشکلی برات پیش اومده انتظار داری درکت کنن ولی خودت تو زندگیت میتونی اطرافیان درک کنی؟ اونم الان میبینه پسرش اذیت میشه،نمیتونه درکت کنه. کارما همینه،تو تو دلت نفرین میکنی ،اون تو روت. هردو دارین اشتباه میکنید. نفرت از دلت بنداز بیرون مطمئن باش شرایطتت عوض میشه. 

یعنی شما هم فکر میکنید تاوان آدم بد سرطان هست ؟؟خوب شما خودتم که مثل ایشون فکر میکنید ؟ مقاله های ز ...

من نمی گم توان ادم های بده میگم چون گفته باید تجربه کنه تا بفهمه اون زمان جی گفته 

شیطان را خواهم کشت...