2737
2739
واقعا 

اره من خانوادم درگیر یه بیماری بودن یادمع بچه بودم بعد یکی از بچه های فامیل خیلی میومد خونمون بازی کنیم باهم بهش گفتم چرا نمیای دیگه خونمون اونم گفت مامانم گفته نفس مامانش مریضه و باباشم فلان نرین اونجا اذیت میشین من بچه بودم خیلی دلم سوخت و ناراحت شدم دیگه هم نگفتم بیان پیشم باهم بازی کنیم تا اینکه چند سالته بعد حدود چهار پنج ساله بعد خودشون درگیر همون بیماری شدن و دقیقا من مطمئنم جواب دلی بود ک از من شکست اون زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورت چیه؟

منظورم اینه که شما برای یه مدت طولانی نفرت و خشم رو باخودتون همراه میکیند و همین میشه آسیب و حتی بیماری و میبینید طرف هیچیشم نشد ...همه در این دنیا تاوان نمیدن ...فرضا هم بدن به چه درد ما میخوره که 30 سال با نفرت زندگی کنیم ببینیم نهایت تو 90 سالگیش طرف زمین گیر شد ؟ما باختیم یا طرفمون ؟؟ما قطعا باختیم که این فشار رو با خودمدن حملش کردیم 

واسه همین میگن لذت بخشش بیشتره ..من میگم میشه حتی نبخشید ولی با خودمون به صلح برسیم 

2728

دوست عزیز شک نکن کا وجود داره الکی ن.فتن هر چی بکاری همونو درو میکنی.شاید به نظرشما اینا جواب ظلمشونو نمیبینن ولی قربون جان لایتنهای برم یه جوری میزاره تو کاسه شون که ندونن از کجا خوردن

2738
من خیلی آدم میشناسم که جواب کارهای بدشون رو‌ندادن الکی هم نگید تو زندگیشون نیستی نمیدونی ، دقیقا تو ...

مامان بزرگم میگن مادرشوهرشو اذیت می‌کرده بهش گشنگی می‌داده نمیزاشته کسی بهش غذا بده الان خودش از گشنگی داره میمیره ...دنیا دار مکافاته یه روز مونده به مرگ آدم تقاص کارای بدشو پس میده 

یکی دیگه از اقوام هم بود آدم بدی بود موقع خاک کردنش تو قبرش پر از آب می‌شده خاک پسش میزده چندتا میکنن همینطور میشه آخرش تو همون آب خاکش میکنن

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
واقعا 

شاید دیر اتفاق بیفته ولی واقعا میفته زمین گرده هرکار بد و خوبی بکنی تقاصشو میدی  یادمه یه زمانیم دل یه نفرو شیکوندم و اذیت کردم من بع شدت بی احساس بودم و مغرور اما دقیقا یه نفرم همون کاری ک من با بقیه کردم با من کرد😑

یعنی جوابش رو بدم یا ول کنم چطور ول کنم اخه دلم خون شده 

همه ی ما کسی رو داشتیم زجرمون داده ...من خانواده شوهرم عالین ...دختر دایی خودم بیچارم کرده ...میخوام یگم همه مثل شمان ...من نبخشیدمش ولی رهاش کردم ..برام مرده ...هنوزم حرف میزنه ولی واسم ذره ای مهم نیست ..چون قوی شدم و حرفاش نمیتونه حالمو بد کنه ...این تکنیک رو از شوهرم یاد گرفتم ..که با خودم تکرار کنم خودمو بابت اشتباه دیگران عذاب ندم 

با خودت جنگ رو تموم کن ...رها کن خشمتو  همه تو زندگی تاوان نمیدن ...شاید واسه همین به دنیای دی ...

با حرف شما موافقم 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
پس کو کجاست من دارم عذاب می کشم 

دلتو ب اینکه عذاب بکشن خوش نکن. فقد بسپار بخدا 

یجایی خدا حقتومیگیره ک هیشکی نمیفهمه

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن.....