2737
2734
عنوان

ویژگی های یک خانم خوب از نظر شما

364 بازدید | 11 پست
یه خانم وب و همسر ایده ال
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
اهل غر نباشه
مغرور نباشه و دیگرانو در برابرش کوچیک نبینه
بد دهن نباشه
حسود و دو بهم زن نباشه
هی دیگرانو نکوبه توی سر شوهرش و چشم و همچشمی هم نکنه.و هی نگه مرد خجالت بکش و ازاین اقا و اون اقا یاد بگیر!!!!
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رابطش با شوهرش بیشتر مد نظرمه
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2742
اون که البته...
میگم که همسرش
2740
فوق العاده برای خودش ارزش و احترام قایل باشه با کمالات باشه و رفتارهای زننده و تند نداشته باشه خوب صحبت کنه و مادر خوبی باشه فعلا همینا به ذهنم رسید
من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
به بدنش احترام بذاره ....غذای سالم بخوره و بهداشتشو رعایت کنه به خودش خوب بزسه و همیشه شیک و آراسته باشه خونش تمیز و مرتب باشه با همسرش مهربون باشه هم آشپزی کنه و هم جارو و تمیزکاری و...ولی نه مثل کلفتا.به اندازه کافی استراحت کنه
زیباباشه هیکلش مانکن باشه تمیز باشه هر روز استحمام و به خودش برسه شیک بپوشه بوی عطر خوب بده ملایم و ظریف باشه . مهربون باشه اهل حرف و سخن نباشه تحصیل کرده باشه تیکه کنایه نندازه سرش تو کار خودش باشه هنرمند باشه خوش صحبت و معاشرتی و خونگرم باشه . عصبی نباشه . کاری و فعال باشه . خانوم باشه و متین و مودب