2733
2734
بچه ها من تاریخ پریودم 6 دی بوده و تا حالا عقب افتاده البته 1 هفته ای هست که دهنم همش خشک میشه و حسابی اشتهام زیاد شده غیر قابل باوره برام اینقدر دلم ضعف بره و گشنم شه.البته بگم من فعلا بچه نمخواستم اما تاریخ هام بموقع بود بیبی چک هم الان زوده استفاده کنم معلوم نمیکنه.کسی بوده اوایل بارداریش مرتب دهنش خشک بشه؟دست و پاش زوذ خواب بره؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها یعنی جدی جدی خشکی دهان علایم بارداریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اما من اصلا امادگیشو ندارم ؟؟؟! پسر 4سال و نیم دارم میخواستم بگذار م اول مدرسه بره بعد!!!!
ممکن نیست چون نزدیکک پریودمه یا یکم گذشته هورمون هام تغییر کرده من دهنم خشک میشه و گشنم میشه؟