2733
2734
عنوان

حدود ۳ ماهه به سایت سر نزدم

154 بازدید | 21 پست

سلام دوستان حال واحوالتون چطوره؟ ان شاءالله که خوب و سلامت باشید،من که یه زمانی به سایت اعتیاد پیدا کرده بودم و شب تاصبح تو سایت میچرخیدم تونستم سه ماه ترکش کنم،الان اومدم دوباره  چندتا تاپیک رو باز کردم دیدم دوباره دعواست  فقط بهتون توصیه میکنم اینجا رو جدی نگیرید و سر دروغ های یه عده باهم دعوا نکنید،یه کم که فاصله میگیری متوجه میشی چقدر اینجا میتونه روی اعصابتون تاثیر منفی بزاره

وای اره دقیقااا همش دعوا و گزارش و خاله زنک بازی  منم یه مدت نبودم ارامش داشتم حالا میخوام باز ...

کار خوبی میکنی منم نمیام الان فهمیدم چقدر جو مخربی داره البته ادم ها متفاوتن شاید به روحیه ما نمیخوره،خیلیا اینجا براشون خوبه میان تخلیه روحی میشن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کار خوبی میکنی منم نمیام الان فهمیدم چقدر جو مخربی داره البته ادم ها متفاوتن شاید به روحیه ما نمیخور ...

وای اصلا افتضاحه جوش مسمومه دغدغه های خنده دار خاله ثزنک بازی چشم و هم چشمی مچ گیری تا یه حرفی میزنی که نمیتونن منطقی ج بدن و مطابق میلشون نیست یا فحش میدن یا گزارش میزنن نی نی یار تگ میکنن یا نفرین میکنن 

سطح شعور و فرهنگ افتضاحه 

فضاش مسمومه 

مرسی دوستم،همین اومدم یه سر بزنم اعلاناتم رو ببینم    نمیمونم واقعا اعصابم نمیکشه رفتم اون ...

فیدا💜😘

اره دقیقا هرساعت دعواس

تازه تغییرم نمیکنه هیچ بدترم میشه روز ب روز😂😐

🐻🍕من//میبرم//این//بازیو//به//تنهایی🍕🐻🍭🍭🍭ماها،،،شیش،،،هیچ،،،جلوییم،،،چون،،،لپامون چال،،،داره🍭🍭🍭🤧🤤🤪🤪🤪💜
وای اصلا افتضاحه جوش مسمومه دغدغه های خنده دار خاله ثزنک بازی چشم و هم چشمی مچ گیری تا یه حرفی میزنی ...

اون زمان که من ترکش کردم مد شده بود برا هم تاپیک میزدن  مثلا تو یه تاپیک دعواشون میشد بعد اونو قفل میکردن یا تعطیل میشد میومدن براهم تاپیک میزدن که کاربر فلانی بیا اینجا و کلی فحش میدادن یادمه هرشب چندتا دعوا بود،هنوزم اینطوره؟

2740
اون زمان که من ترکش کردم مد شده بود برا هم تاپیک میزدن    مثلا تو یه تاپیک دعواشون میشد بع ...

اره بابااااا هنوزم همینه حتی بدترررر میان تاپیک میزنن طرفو تگ میکنن دوباره فحش و فحش کشی یا تاپیک میزنن طرفو تگ میکنن فحش میدن ولی قفل میکنن که طرفی که تگش کردن نتونه ج بده 😐🤦‍♀️

فیدا💜😘 اره دقیقا هرساعت دعواس تازه تغییرم نمیکنه هیچ بدترم میشه روز ب روز😂😐

سن کاربرا به شدت پایین اومده،اکثرا دخترهای کم سن وسالی ان که تازه ازدواج کردن و تا دو تیکه لباس یا طلا براشون میخرن تاپیک میزنن یا میان فحش و متلک جدید برا جاری و خواهرشوهر یاد بگیرن،ولی از حق نگذریم انسان های خیلی شریف و دوست داشتنی تو سایت هست خودم خیلی دلم تنگ شده برا بعضیاشون

اره بابااااا هنوزم همینه حتی بدترررر میان تاپیک میزنن طرفو تگ میکنن دوباره فحش و فحش کشی یا تاپیک می ...

چندتا کاربر بود که دروغ میگفتن در حد المپیک،یادش بخیر  یادمه اونروزها نصف تاپیکا در مورد آنالیز حرفای اونا بود نمیدونم آخر چکار کردن؟ به کاربر اپرا هم شدید گیر داده بودن هرروز در موردش تاپیک میزدن

چندتا کاربر بود که دروغ میگفتن در حد المپیک،یادش بخیر   یادمه اونروزها نصف تاپیکا در مورد آنال ...

یه عادت زشتی که دارن میخوان مثلا رو کم کنن میرن تاپیکای طرفو میخونن میگن فلان تو اینو گفتی مگه کارگاه بازی یا مچ گیریه 

کاربر اوپرا هم احساس میکنم خیلی ادعا دارن و ارمانی حرف میزنن برای همین اینطور شده هنوزم براش میزنن البته من که نزدم من اصلا اهل این کارا نیستم  

یه عادت زشتی که دارن میخوان مثلا رو کم کنن میرن تاپیکای طرفو میخونن میگن فلان تو اینو گفتی مگه کارگا ...

اره یادمه تاپیکای قبلی همو زیرورو میکنن تا یه عیبی ایرادی پیدا کنن بزنن تو سر طرف،یه بار بایکی بحثم شد رفته بود کل تاپیکامو خونده بود دیگه دستش به چیزی بند نشده بود اومد گفت تو میخواهی ماشین لباسشویی ایرانی بخری  خب الان با این تحریم ها و شرکت ال جی و سامسونگ که از ایران جمع کردن و این همه برند فیک بهتر نیست ایرانی بگیرم که اگر یه قطعش خراب شد تو شهر خودم نمایندگی داشته باشم،تازه ایرانی قیمتش دوبرابر خارجی پارسال شده،اونوقت طرف خودش با یه بیکار عقد کرده بود هی میگفت دعا کنید کار پیداکنه عروسی بگیریم فک کن تو ۱۷ سالگی میگفت خسته شدم!

اره یادمه تاپیکای قبلی همو زیرورو میکنن تا یه عیبی ایرادی پیدا کنن بزنن تو سر طرف،یه بار بایکی بحثم ...

اره دقیقاااا منم همینطور شدم که یکی رفته بود تاپیکامو خونده بود میگفت دروغ نگو خونه داری تو مستاجری! بهش گفتم اون خونه مستاجری که تاپیکشو زدم اجاره کردم شهرستان دانشجوی شهرستانم میری فضولی تاپیکامو میخونی درست بخون و فقط ا‌ون چیزی که به نفعته نگو! افتضاح شدن 

یه موضوع دیگه ای که هست صادقانه و دلسوزانه راهنمایی میکنی میگی نکنین این اشتباهه عوض دستت درد نکنه میگن دخالت نکن نسخه نپیچ! منم ول کردم بذار برن خودشونو بدبخت کنن منم میخندم ☺️

اره دقیقاااا منم همینطور شدم که یکی رفته بود تاپیکامو خونده بود میگفت دروغ نگو خونه داری تو مستاجری! ...

عزیزم ان شاء الله موفق و سلامت باشی،من یه آزمون دارم پاییز سال آینده میخوام بکوب بخونم بعد از امتحانم دوباره میام سایت،ان شاءالله که تا اونموقع همچنان باشی دوستای خوبی براهم میشی،مشخصه طرز فکرمون به هم شبیهه،فک کنم پرستاری میخونی خواهر منم پرستاره،راستی اینجا به پرستار وپزشک ها شدیدا گارد گرفته ان یعنی تا بفهمن پرستار یا پزشکی،طور دیگه ای باهات برخورد میکنن