2733
2739

دوستان عزیز من بیست دی انتقال دادم و چهار بهمن بتا مثبت شد ولی در یازده اسفند سونوگرافی گفت هنوز قلب تشکیل نشده بود و دکتر دستور قطع دارو و سقط جنین داد. یعنی دیگه فرصتی نیست برای قلب؟ 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته دکترها بهتر میدونن چیکار کنن ولی من شنیدم ۸ هفته یا ۶ هفته برای شنیدن صدای قلب باید سونو داد

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2731
میگن تا هفته ۸ فرصته نمیدونم بر من هفته ۶ تشکیل شد قلب

نمیدونم چجوری حساب میکنند. تو ivfیجا نوشته از تاریخ انتقال حساب میشه. یجا گفته از آخرین پریود. نمیدونم گیج شدم. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
تا ۱۰ هفته بعدش جا داری تو کاری نکن بخاد سقط بشه خودش سقط میشه چ دکتری با امیدی داری🙄

آره از نظر روانی خیلی بهم ریختم

نمیدونم چجوری حساب میکنند. تو ivfیجا نوشته از تاریخ انتقال حساب میشه. یجا گفته از آخرین پریود. نمیدو ...

ایشالا ک قلبش تشکیل بشه برات ایت الکرسی میخونم❤🙏

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
نمیدونم چجوری حساب میکنند. تو ivfیجا نوشته از تاریخ انتقال حساب میشه. یجا گفته از آخرین پریود. نمیدو ...

از آخرین پریود ۸ هفته از آخرین انتقال ۶ هفته 

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2738
ایشالا ک قلبش تشکیل بشه برات ایت الکرسی میخونم❤🙏

ممنونم عزیزم ❤️ 

یکی اینطوری بود اما صبر کرد و همه چیزش هم اوکی بود همینجا تو نینی سایت خوندما

از آخرین پریود ۸ هفته از آخرین انتقال ۶ هفته 

سونوگرافی نوشت شش هفته و یک روز. دکتر میگه نه دیگه فرصتی نیست و داروهامو قطع کرد. دوست دارم از یه دکتر دیگه مشورت بگیرم

اصلا عجله نکن گاهی قلب دیر تسکیل میشه ده روز دیگه دوباره برو دارو هم قطع نکن

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
ببخشین میپرسم  مشکل شما چی بود ای وی اف کردین من دکترم میگه تنبلی تخمدان نمیشه گفت داری ولی ت ...

مورفولوژی همسرم پنج بود