2733
2734
عنوان

میخوام درد و دل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 87 پست
همسراشون هم فهمیدن؟  از کجا مطمئن شدید؟ بهشون میگید چی میگن؟ میتونید ثابت کنید؟

نه نفهمیدن .... همسرم مچشونو گرفت ... بله میتونیم ثابت کنیم ولی ثابت بشه چی میسه .... زندگی من داغون میشه .... خانواده ها بهم میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بهتون پیسنهاد میکنم همین فردا خودتون پیس یه مشاور مجرب..تاکید میکنم مجرب برید ..و مشکل پیگیری کنید وگرنه زن گی خودتونم نابود میشه...تا بقیه نغهمیدن تو نطفه حفش کنید...مادرتون جوونه فک.کنم تفاوت سمیتون کم باسه

2728

عقدشون کنین

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740
زن و شوهر دارن ...کارشون زنا. من مون م چطپر از خدا نترسیدن...چه دنیاییه

یا حسین مظلوم  

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
عزیزم مجرد نیستن که

😑تف بر شیطون..

ای وااای

خودشون ب درک تو زندگی شماها میدونی چقد تاثیر داره؟

چقدددد بی فکر اخه

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
چه جوری مچشونو گرفت شوهرت؟اونا چی گفتن؟؟درست توضیح بده خیلی تیکه تیکه میگی مامانت ۴سال از من بزرگتر ...

من بیام همشو توضیح بدم ۵۰صفحه میشه ... خلاصشو کفتم ..... اونا هم خب قبول کردن به مدت باهم بودن .... گغتن تموم میکنن ... الان هر چقدر میگیم میگن تموم کردیم

2706