2737
2734

همیشه همینه تو شلوغیا کلا زن و بچه اش یادش میره،، عروسی باشه یا عقد یا هر مراسم دیگه ،میچسبه به کار،البته کارای ما رو هم انجام میده ولی واقعا از لحاظ احساسی از اینکه هر از گاهی یه ندا بده دیگه یه ادم دیگه میشه ،دوست دارم تو این شلوغیا کنارم باشه تا حالا هزار بار گفتم میگه من بیکارم بیام به تو بچسبم

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

شوهرمنم چشمش ب فامیلاش ک میخوره دیگه انگار کلا مجرده

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شلوغي؟!

منظورم جشنی مهمونی چیزی باشه

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
2728

ول کن. چه گیری دادی بهش بزار راحت باشه ، مثل این میمونه که اون بیاد بگه تو عروسی چادر بپوش من دوست دارم هزار بار هم بهت بگه     اگر ادم جایی میره میخواد خوشش باشه اینقدر کنترلش نکن    بعضیا تو رفتارشون نیست تو هر شرایطی کنار هانمشون باشن بیشتر از داشتن حس قدرت لذت میبرن 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
شوهرمنم چشمش ب فامیلاش ک میخوره دیگه انگار کلا مجرده

شوهر منم اوایل همینطوری بود ولی الان درس شده باهاش حرف بزن من چندین ماه راجب اون موضوع باهاش حرف زدم و بالاخره نتیجه گرفتم

شوهر منم اوایل همینطوری بود ولی الان درس شده باهاش حرف بزن من چندین ماه راجب اون موضوع باهاش حرف زدم ...

انقد بهش گفتم. براش علنا مثال زدم نشون دادم بازم انگار ن انگار. میریم شهرستان خونه فامیلاش همش باید تکو تنها بشینم. بچه هم ک ندارم سرم گرمه اون باشه

درانتظار یک نگاه از طرف خدای مهربون😔 تیکر شرکت توی آزمون بانکمه🙈میشه وقتی ک امضامو خوندی برام صلوات بفرستیو دعاکنی ک به ۲تاحاجت دلم برسم؟😇منم برای همتون دعامیکنم ک به خواسته های دلتون برسین😘😘
2740
نرو پیش فک و فامیلش وقتیم که دلیلشو پرسید بگو اذیت میشم...

نمیرم. خودم تنها میشینم