2777
2789
عنوان

بیاین

18 بازدید | 0 پست

👸🍃👸🍃👸🍃👸🍃

#توجه

🔵اگر خدای نکرده متوجه #خیانت همسرتون شدید:

❌به هیچ عنوان به روی همسرتون نمیارید که متوجه این مسئله شدید  ( چون قبح عمل بریزه مرد تا حد زیادی آرامش میگیره ! شاید #اولش بترسه که وای زنم فهمید ولی کم کم با وجدان خودش بهتر کنار میاد و وقتی ببینه شما با دونستن اون موضوع هنوز سر #زندگیت هستی میگه این با وجود این اتفاق هم پای من میمونه پس شاید خیلیم خطرناک نباشه! )

❌ همسرتون رو با #وجدانش دربندازید

یعنی با وجود تمام سختیش سعی کنید نقاط ضعف خودتون در رابطه رو شناسایی کنید و رفعش کنید / بعد اون خودش بعد یه مدت حس میکنه که چقددددر آدم پستی هست ! کی میتونه به زن به این خوبی خیانت کنه ؟!

🔹 یه چیز رو در گوشی بگم، من قبول ندارم که مردی که #خیانت میکنه تقصیر زن خودش هم هست !

🔹اما قبول دارم مردی که خیانت میکنه تونسته خودشو راضی کنه که زنم نقطه ضعفی داره -

🔵شما سعی کنید به طریقی متوجه شید که از کدوم بُعد از #رابطتتون ضربه خوردید ؟ شاید خیلی به ظاهرتون نرسیدید / شاید خیلی عاشقی نکردید / شاید توی #رابطه_جنسی کم گذاشتید / شاید همراه اون در تفریحات نبودید و ..... حالا اگه اون جنبه از رابطتونم اصلاح کنید مرد شما خودش به خودش نهیب میزنه ... و هیچکس و هیچ چیز بهتر از وجدان آدم نمیتونه روش موثر باشه )

اینو‌توی یه کانال مشاوره دیدم گفتم به دردتون بخوره استفاده کنید💕

میشه لطف کنید واسه امواتم صلوات بفرستین؟مرسی❤