2733
2739
عنوان

خانمهایی که میوه خشک کن دارید؟

84830 بازدید | 48 پست
سلام دوستای خوبم میخواستم ببینم این میوه خشک کن ها بدر می خوره ؟ ازشون چقدر استفاده می کنید ؟؟

چه مارکی دارید و چه قیمتی خریدد؟؟

یا هر راهنمایی که می تونید بهم بکنید ممنون میشمممم

بوس
من که ندارم نمی دونم چقدر مصرف داره. هر وقت هوس کنم از تواضع می خرم خیلی عالیه به نظر من که فقط یه وسیله اضافیه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کیوی که از همه بهتر می شه!
روی شوفاژ یا بخاری (بخاری بهتره چون شوفاژ خیلی طول می کشه) یه فویل پهن کن خیلی ضخیم نباشه
میوه ها رو پوست بکن و ورق ورق کن خیلی کلفت نباشه بچین روش بعد از چند ساعت برشون گردون
سیب و موز و کیوی و آلو رو من به این روش خشک کردم خیلی خوب میشه مخصوصا برای شبهای یلدا یا پذیرایی!
ولی پرتقال تلخ میشه نکنی بهتره
موز هم خیلی خوشمزه می شه ولی یه کم سیاه می شه!
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
سلام بچه ها . منم میوه خشک کن دارم به نظر من که خوبه برای وقتی میوه ها قابل استفاده نیستن یا حتی برای عید برای خشک کردن میوه و اضافه کردن به آجیل خیلی شیک و عالیه .
من امسال عید سیب - کیوی - آناناس - پرتغال و ... خشک کردم و اضافه کردم به آجیلم خیلی خوب شده بود مخصوصا آناناس که حرف نداشت .
2706