2733
2734

چند سال پیش که راهنمایی بودم دوستم کلاس هشتم عقد کرد به سال نکشیده طلاق گرفت یا یکی از فامیلا راهنمایی شوهرش دادن به مردی که زنشو طلاق داده بود زودم بچه دار شد بعد یه مدت زن اولی برگشت اینو طلاق داد له ۱۸ سالگی نرسیده ازداج و بچه و طلاق خیلی براش ناراحتم....ولی باز یکی دیگه از فامیلا کلاس هشتم ازدواج کرد الان لیسنانسشو گرفته دو تا پسر داره رانندگی میکنه و فک کنم زندگی خوبی داشته باشه

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂برای من دیگه عادی شده 

دختر عمم هشتم که بود نامزد کرد 

الان یازدهمه هفته ی بعد عروسیشه 

تازه یکی از دختر عموهامم نهم نامزد کرده 

الان یازدهمه صبر کرده کرونا تموم شد عروسی کنن 🤦🏻‍♀️

فکرشم نمیتونم بکنم من یه سال از هر کدومشون بزرگ ترم ولی اصلن درکشون نمیکنم تو این سن؟😕

من نظر شخصیم کاری هم به قوانین ندارم حدالقل دختر به بیست برسه ،دیپلم رو داشته باشه ،یه سری مهلرتها رو یاد بگیره ازدواح که فقط س..ک..س که نیست که چهارده پونزده سالکی ادم به بلوغ میرسه ،دهها جنبه رو هم باید در نظر بگیریم ،مادر شدن به بلوغ جسمی روحی ومهارت احتیاج نداره ؟؟؟؟

مادر خوبم خیلی دوستت دارم 
2731
2740