2733
2739
عنوان

شیرخشک خوبه یاشیرپاستوریزه؟

63 بازدید | 7 پست

پسرم دوسالونمیشه نان کیدمیخوره خیلی هم دوس داره برام مهمه بدونم کدوم شیرغنی هست؟کدوموادامه بدم کسی تجربه داره؟

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩

شیر پاستوریزه که بدرد نمیخوره 

همون نان کید یا ب ب جونیو   یا نیدوعسلی اینا بهش میتونی بدی

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر پاستوریزه که بدرد نمیخوره  همون نان کید یا ب ب جونیو   یا نیدوعسلی اینا بهش میتونی بد ...

خودمم میگم به دردنمیخوره ولی دودل بودم نان کیدروخوب میخوره نمیخوام قطعش کنم

2731
دیکه دوسال و نیم داره شیر پاستوریزه بهش بده

اخه درحدشیرخشک ممکنه غنی باشه؟نان کیدکلی ویتامین داره ازنظرکیفیت میگم 

اخه درحدشیرخشک ممکنه غنی باشه؟نان کیدکلی ویتامین داره ازنظرکیفیت میگم 

عزیزم شیر تازه خودش غنی ترین شیره

نمیتونی که حالا حالا ها شیر خشک بهش بدی تازه یه نوع غذای مصنوعیه

باید کم کم ترکیبی بهش از هر دو نوع بدی تا عادت کنه اگر حس میکنی کمبودی هم داره با غدا های متنوع و تازه و طبیعی جبرانش کنی

میگن شیر گاو خوب نیست به بچه بدی..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738