2733
2739
عنوان

میخوای به اندام ایده آل برسی

109 بازدید | 10 پست

باسلام مربی فیتنس هستم با۱۵سال سابقه  (رژیم لاغری،چاقی، شیردهی،برنامه فول ورزشی)با اصول رژیم بگیر رژیم سرخود وبی برنامه ورزش کردن آسیب جدی به بدنت وارد میکنی!فرق توبابیقه این که فقط اونهازودترشروع کردن پس توهم ازهمین امروزشروع کن به اندام ایده آل برس🤩💪

https://www.instagram.com/p/CL2YLQrHxGy/?igshid=1m1g8huvbj8mo

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از اواسط بهمن با نخوردن قند و شکر و هر نوع شیرینی و خوردن سالاد به جای شام و کم کردن حجم ناهار ( برنج فقط 12 قاشق) تونستم 4 کیلو بدون ورزش کم کنم . اما یک هفته اس دیگخ وزنم پایین نمیاد .

من از اواسط بهمن با نخوردن قند و شکر و هر نوع شیرینی و خوردن سالاد به جای شام و کم کردن حجم ناهار ( ...

استپ کرده وزنتون 

نخوردن شام کاملا اشتباست

خوردن سالاد به تنهایی کاملا اشتباست 

2738
میام اینستاگرامتون . ولی حاضرم چند روز گرسنه بمونم ولی ورزش نکنم . 

باش ورزش نکنید ولی رژیم مخصوص خودتون راباید پیش ببرید برنامه ها من اصلا گرسنگی نداره خیلی سالم

باش ورزش نکنید ولی رژیم مخصوص خودتون راباید پیش ببرید برنامه ها من اصلا گرسنگی نداره خیلی سالم

یکبار برنامه lose weight رو با انگیزه نصب کردم و کامل طبق برنامه هاش دو ماه پیش رفتم ولی بیفایده بود و کلا از ورزش کردن زده شدم . با وجود اینکه نزدیک خونه مون پارک هست برای دویدن و تو خونه تردمیل دارم ولی از ورزش متنفر شدم . چجوری میتونم ازتون برنامه بگیرم ؟ 

یکبار برنامه lose weight رو با انگیزه نصب کردم و کامل طبق برنامه هاش دو ماه پیش رفتم ولی بیفایده بود ...

تشریف بیاریدمشاوره بشید درخدمتون هستم