2733
2734

تو بیمارستان موقع تولد قد 50

وزن 3کیلو

دور سر 34

الانم  که 5روزشه اومدیم بهداشت اینطوری شد قد 47

وزن 3کیلو و 100 گرم

دور سر 32

خیلی نگرانم چزا اینطوری شده؟ بهداشت گقت تو بیمارستان دقیق نیست . 

ولی من دارم میمیرم . کدومش نرماله؟

نگران نباش و فکرتو بیخود درگیر نکن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوو دقیق نمیگن عزیزم این همه بچه سرشونم شلوغه ی چیز نوشتن

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728

احتمالا تو بیمارستان اشتباه کردن گلم،منم بچه دومم همینطور بود کللی استرس داشتم و اخرم شیرم خشک شد و شیرخشک دادم.الکی نگران نباش

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2738
2706