2733
2739
عنوان

اینستا و بلاگرهایش

69 بازدید | 3 پست

سلام..دوستان اومدم نظر شخصیمو بگم میبینم خیلیا پیگیر این آدما بعضا مزخرفشون هستند بطور مثال الان سهیل سنگر زاده مد شده اصلا قیافش وحشتناکه چطور میبینیدش اگرم توجیه حرفاش بخدا آقای الهی قمشه ای هم قیافش دلنشین تره هم حرفاش کیف میکنی وقتی از مولانا میخونه...و خیلیازین مزخرفای دیگه والا احمقا رو شاخ نکنید ی بار برو ی پاراگراف از مهدی باکری بخون از همت از چمران از عباس بابابایی فارغ از هرنوع پیش زمینه فکری که اینا ما رو بیچاره کردن داریم تو بدبختی زندگی میکنیم و اینا اینایی که من گفتم همگی نخبه های جهانی هستن ولی سهیل سنگر زاده پویان تتلو چمیدونم ده ها نفر دیگه سواد بالا دارن اصلن شخصیتتون رو بالا بگیرید هرکسی رو در حد خودتون نبینید...

حق با شماست من خجالت میکشم از خودم صفحه این آدما رو ببینم چه رسد دنبالشون کنم...

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا این سهیل یه چیزی خدایی این یکی که زاییده ۱.۵ میلیون فالور جمع کرده و کلی هستن و الکی دارن پول میگیرن پول های وحشتناااااک زیاد!😐😐😑😑😑برا یه استوری ۱۵ ثانیه ای ۴۰تومن میگیرن

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2731