2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از کجا میدونی زنه واقعا؟

منم مچ خیلیاشونو گرفتم که الکیه فقط برای پر بازدید شدنه

یادتونه یه خانومی بود میگفت شوهرم از ۶ صبح رفته حموم بعدشم میخواد بره بیرون داره خیانت میکنه

رفتم همه ی تاپیک هاشو خوندم همشون همینجوری بودن همشونم رفته بودن تو پر بازدید تو همشونم اخرش اومده بود گفته بود نه ما باهمیم شوهرم جایی نرفت خونه موندیم رفتیم رستوران

فقط میخوان بقیه رووشکنجه بدن

عزیزم حال غریبیه از شدت ناراحتی و ناراحتی میان اینجا تاپیک میزنن تا کسی مرحمی بزاره رو دل خونشون&nbs ...

دویت عزیز اینجا هیچ دوایی نمیدن به ادم

هیچ کس بلد نیست درست راهنمایی کنه.

همه یا میگن طلاق یا میگن بسوز حتی نمیدونن شرایط خانم یا اقا چیه

بهتر نیست با شماره مشاور بهزیستی تماس بگیرن ۱۴۸۰ هم سبک میشن هم با یه متخصص تا شب میتونن صحبت کنن

من حتی میخوام درد و دل کنمم زنگ میزنم‌اونجا به هیچ کس از خانواده نمیگم 

خیلیا از این موضوع اگاهی ندارن

پس به عنوان یه دوست یه هم وطن وقتی میرید تاپیک هاشون خواهشا اینو بهش بگید چون من به شدت مغز تخیل سازی دارم جرات ندارم این تاپیک هارو باز کنم

تشکر میکنم خدا خیرتون بده🥰

دویت عزیز اینجا هیچ دوایی نمیدن به ادم هیچ کس بلد نیست درست راهنمایی کنه. همه یا میگن طلاق یا میگن ...

واقعا همینه طرف میگه شوهرم رفته بیرون برا خودش بستنی گرفته برای من نگرفته چکار کنم میگن تنها راهش طلاق شوهری که ندونه زنش بستنی میخواد یا نه بدرد زندگی نمیخورده و..... اینها میخوان راهنمایی کنن 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
واقعا همینه طرف میگه شوهرم رفته بیرون برا خودش بستنی گرفته برای من نگرفته چکار کنم میگن تنها راهش طل ...

فقط تنش عصبی میشه

چون ادم نمیدونه واقعا کدوم کار درسته

هی تو مغزش کلنجار میره نکنه واقعا دارم با ادم اشتباهی زندگی میکنم نکنه واقعا باید جدابشم

چه بسا خیلی از طلاق هاهم بعدش پشیمونی شده ساختن یه زندگی اسون نیست که اسون دستور به جدایی میدن

2706