2733
2739
عنوان

برم عروسی پسرخاله ام تو این کرونا!؟!!وای موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 50 پست

والا من خاهرم نفهمه با خانواده شوهرش صد نفری میچرخه. بعد میاد خونه مادرم. بهش گفتم هرجا تو باشی من نیستم. علنی بهش گفتم. بهشم گفتم مادرمو نبوس.. جونت مهم تره یا خجالت؟؟ ول کن. بگو شرمنده نمیتونیم بیایم کادو هم بعدا بده. 

نرو عزیزم.

من چند ماهه پیش عروسی خواهر شوهرم بود البته تو خونه تالار نگرفتن و بعدشم رفتن ماه عسل خودمو زدم به کوچه علی چپ و نرفتم والا

پدرشوهرم نزدیک بود طلاقم بده😐 بعدش کلی دعوا داشتیم 

اما بخاطر شوهرم و خودم نرفتم

از الان عزای عیدو گرفتم که چیکار کنم چجوری بمونم خونه خودم نرم جایی .فقط دعا میکنم منع تردد بین شهری بذارن

تو که شرایطت از این سخت تر نیس من خیلی از کرونا میترسم تاجایی که بتونم رعایت میکنم

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شرایط خیلی بدتر از اونیه که فکر کنی من چندین روز بیمارستان بستری بودم سر به مهمونی خانوادگی ...

وای فامیل شوهر خاله ام ک انقد پر جمعیت آن ک نگو.وفامیل عروسک همین طور.اصلا خودمونیم پر جمعیت یم.فکر کنم ۲۰۰یا ۳۰۰نفر مهمون دارن

خودت باش
نرو عزیزم. من چند ماهه پیش عروسی خواهر شوهرم بود البته تو خونه تالار نگرفتن و بعدشم رفتن ماه عسل خو ...

اتفاقا تو فامیل ما هم من خیلی رعایت میکنم.اینا نمیفهمن

خودت باش
2731

برو عزیزم ولی اگه دور از جون کرونا گرفتی نیای تاپیک بزنیا 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

نفهم همه جا هست وگرنه وضع کرونا الان این نبود

بیخیال عزیزم دور از جون خدایی نکرده فردا اتفاقی برا خودت همسرت بیفته خاله ات میتونه کاری بکنه؟پاسخگو هست؟؟

هرکاری که خودت میدونی صلاح رو انجام بده

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

واقعا مقصر شماها نیستین 

مقصر خالته که واقعا بی فکره که تو این شرایط عروسی میگیرن و بفکر هسچکس جز خودشون نیستن مکه نمیدونه خواهرش بیماری قلبی داره اگرم میخاد بگیره باید به مامانت بگه خودش که نیا یموقع نگیری خدایی نکرده 

واقعا واسه خالت متاسفم 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
وای فامیل شوهر خاله ام ک انقد پر جمعیت آن ک نگو.وفامیل عروسک همین طور.اصلا خودمونیم پر جمعیت یم.فکر ...

بهتره نری ببین بیمارای کرونایی که تشییع میکنن هیچکس نمیره از ترس جونشون

اگه خدایی نکرده خودت و خانوادت مشکلی پیدا کنید اصلا قوم و خویشی رو فراموش میکنن

بشین تو خونت ناراحت هم شد بشه

اصلا من باشم میخوام همچین اقوامی نداشته باشم و صدسال هم اشتی نکنن🙁😂😂

2738

ما یک ماه پیش عروسی پسر خواهر شوهرم توی تالار بود مجبوری رفتیم گندترین عروسی عمرم بود با ماسک نشستم یه گوشه و هیچی لب نزدم خدا رو شکر مریض هم نشدیم من مجبور بودم برم اگه نمی رفتم شوهرم و خانواده اش با حرفاشون داغونم می کردن 

ما هم هفته پیش بله برون دعوت بودیم فکر میکردیم تعداد کمه رفتیم دیدیدم 100 نفر مهمون همه تو هم بدون ماسک من سعی کردم فاصله بگیرم ولی الان هی استرس دارم که کرونا نگیرم واقعا ارزش نداره هم بخاطر سلامتیم هم بخاطر اینکه کلییی هزینه داره مگه الکی سیتی اسکن 600  تومن کمه کم دارو ها ویزیت دکتر تازه اگه حالت معمولی باشه و ریه ها خیلی در گیر نشن اگه خیلی در گیر شی به 50 میلیونم میرسه هزینه هات

ما یک ماه پیش عروسی پسر خواهر شوهرم توی تالار بود مجبوری رفتیم گندترین عروسی عمرم بود با ماسک نشستم ...

خوب مراسمی که پر از ترس و استرسه

و کسی چیزی نخوره از جاش جم نخوره اینم شد عروسی؟

دلشون خوشه جشن گرفتن؟

میرفتن سر خونه زندگیشون این هزینه ای که میخواستن برا جشن کنن میزدن به یه زخمی

حتما باید نشون بدن ماهم میتونیم عروسی بگیریم؟

خوب مراسمی که پر از ترس و استرسه و کسی چیزی نخوره از جاش جم نخوره اینم شد عروسی؟ دلشون خوشه جشن گر ...

همه که مثل من نبودن انگار که کرونایی وجود نداره بدون ماسک نشسته بودن و راحت بودن و می خوردن و می رقصیدن توی تالار تک و توک ماسک زده بودن 

همه که مثل من نبودن انگار که کرونایی وجود نداره بدون ماسک نشسته بودن و راحت بودن و می خوردن و می رقص ...

وااااااااااااای چه بد🤕🤕🤕

ما کل طایفه گرفتیم خیلی روزای بد و سختی بود😭😭

ان شاءالله زودتر شرش کم شه وگرنه مردم ما شعور رعایتشو ندارن هممون میمیریم

خوب مراسمی که پر از ترس و استرسه و کسی چیزی نخوره از جاش جم نخوره اینم شد عروسی؟ دلشون خوشه جشن گر ...

والاوخانواده خود خالمم مثلا نگرفتند.نمیدونم واسه خودشونو نمی‌ترسم.همه شونم آرایشگاه میرن و.....

خودت باش
2706