2737
2734
عنوان

خواستگاری بریم یا نریم؟

266 بازدید | 9 پست

از خانواده خواهرشوهر یکی رو پسندیده باشین ( دختر خاله شوهرشو) ، برای برادرتون. همه هم ازش تعریف میکنن. اما ارتباط شما باهاشون خیلی نزدیک نیست و از طریق همون خواهر شوهره. بهش بگید بگه نه صلاح نمیدونم. به دلایلی که حالا معلوم نیست درستم باشه. چکار میکنید؟ منصرف میشید یا از طریق دیگه اقدام میکنید؟ 

یه خانم مستقل و قوی 

برین خونشون/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگه شاید چیزی میدونه که نمیتونه واضح بهت بگه 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728

دخترعمه من از برادرزاده شوهر اون یکی دخترعممون خوشش اومده بود پسره هم خیلی دوسش داشت . این دخترعمم هی میگفت این به دردت نمیخوره نمیتونم بگم چرا بیخیالش شو . اون گوش نمیداد اخر به حرف اون رسید که اصلا به درد هم نمیخورن و تموم کردن

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

سوال اینه چقد به حرفش میشه اعتماد کرد حسادتی توی کار نیس و از این قبیل از طرفی هم ایشون بهتر شناخت داره این به معنی بدی دختر یا پسر نیستا شاید دنیاشون فرق داشته باشه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
2738