2733
2734

اینم بگم هی موهاتو چک کن نسوزه یه تار مو بکش اگه قط شد یا نفهمیدی میکشن فورا بشورش فقط یه تار مو

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
تو خونه سخته دکلره دراورن یه بار با خواهرم چتریام روشن کردم توبه کردم هم سوزوندیم هم اون رنگ مدنظر ن ...

من چند ساله میزنم راضی بودم اما زیاد روشن دوس ندارم روشن نکردم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بگم هی موهاتو چک کن نسوزه یه تار مو بکش اگه قط شد یا نفهمیدی میکشن فورا بشورش فقط یه تار مو

باشه عزیزم...مرسی از راهنماییت لطف کردی

الینا جان ببین برا روشنتر کردن موهام اول ریشه رو دکلره بذارم بعد پایینشو دیگه؟

2731
الینا جان ببین برا روشنتر کردن موهام اول ریشه رو دکلره بذارم بعد پایینشو دیگه؟

نه عزیزم پایینش روشنه نمیخواد فقط جاهای تیره رو دکلره کن

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
نه عزیزم پایینش روشنه نمیخواد فقط جاهای تیره رو دکلره کن

خب همون تیره ها هم دو قسمته؛ریشه ام که تیره تره و پایینش...حالا میگم باید جدا جدا دکلره شون کنم یا همه باهم؟

خب همون تیره ها هم دو قسمته؛ریشه ام که تیره تره و پایینش...حالا میگم باید جدا جدا دکلره شون کنم یا ه ...

اول ریشه همرنگ پایینی شد پایینو بزار بعد همرنگ پایینتر از اون شد بشور

2740
خیلی لطف کردی

فداتشم❤️