2737
2739
عنوان

من چرا صبحا بیدار میشم با همه دعوا دارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 84 پست
باز تو فقط صبح ها داری من بیست و چهار ساعت شبانه روز اینجوریم😐👌🏼

وای😐😂😂😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشم بیچاره😒😑 شدی عین هما همسر آقا نقی😂 ی نفس عمیق بکشششش ول بدههههههه😂😂

نمیخوام نفس عمیق بکشم نقی جان😑😑😑😂😂😂😂😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

هاپو درونت تا صبح بیدار بوده نگهبانی می داده اینه که میخواسته بخوابه تازه تو بیدار شدی😁😁😁😁😁😁😁

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2740
منم وقتی از خواب بیدار میشم همینطوریم😂😂😂

خوشحالم تنها نیستم 😂😂

بیشتریا اول صبح اعصابشون خورده یه ذره سرشون خالیه اول صبح حوصله ندارن منم بعضی وقتا اینطوریم😁😁

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

وای منم اینجوریم حتی یکی باهام حرف بزنه میپرم بهش حوصله ندارم با یکی حرف بزنم صبحا😂😂😂😂😛😛

چرا هیچکس منو تگ نمیکنه..؟😓                      خوب با منم دوست باشید دیگهه😪                 پس منو توی تاپیکای عکس تگ کنید یا هر تاپیک دیگه ای 😍😝💜                                     یه دخمل لوس و بابایی😛😌💜🧸                تا بهم بگن بالا چشت ابروعه گریه میکنم😭😂😂😂😂😂😂😂                                      یعنی در این حد لووووسم😂😝❤❤                    من همتونو دوست دارممممم😍               البته بجز مردا 😒😒😏                                           😄💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
نزدیک پریودته؟؟؟؟ منم همینجورم😑 نزدیکش باشه به صغیر و کبیر رحم نمیکنم

نه عزیز همیشه اینجوریم صبحا

2706