2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب چند کانال بودنش داره برا من گفت ۹۵۰ ارومیه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
تواین کروناام میترسم برم دندون پزشکی

نترس فقط خیلی رعایت کن رو صندلی قبل نشستن حتما اسپری بزن اونا هم ک دستگاه ها و تجهیزاتشونو ی عالم ضد عفونی میکنن

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738
اگر نکنن یکی از بچه ها تودندونپزشکی کرونا گرفته

من چهار بار رفتم 

عزیزم اونا ن ب خاطر کرونا کلا از تجهیزاتی ک استفاده میکنن بی نهایت ضد عفونی میکنن ی بار من زودتر رفتم دیدم گفت نمیشه وسایلام استریل نیست بعد سه بعد از طهر رفتم گفت این دستگاهم سه ساعت تجهیزاتمو میشوره بشین فعلا یک ساعتش مونده 

دندانپزشکی محیطیه که هر چقدر هم رعایت کنی باز ریسکیه چون دهنت باید باز باشه عکس باید بگیری و ... ولی اگه به عصب رسیده و درد داری حتما برو. وقتی برگشتی کل لباساتو بنداز تو ماشین با دهانشویه دهنتو کامل بشور و برو دوش بگیر و توکل به خدا کن. روزانه میلیونها تفر میرن دندانپزشکی هیچ مشکلی هم پیش نمیاد براشون

نکته مهم حتما اولین نفر برو تا محیط الوده نباشه. ریسکش چند برابر کمتره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706