2733
2739
عنوان

تو قابلمه روحی(رویی) آشپزی میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5467 بازدید | 59 پست
منم دارم با اینکه بشدت از شستنشون بدم میاد ولی انگار خورشت توشون خوشمزه تره. ولی بقیه چیزا رو تو گرا ...

آره. اما آلمینیوم الان جنس قابلمه ها

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
من برا سیب زمینی تابه نچسب ندارم. برنج و خورشت دوست داشتم تو اینا بپزم. ولی دیگه پشیمون شدم. 

مگه نمیگی گرانیت داری؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدیمیا همه سالم بودن. نه سرطانی نه...  الان همش ازین ظرفهای تفلون و.... پدید میاد.بنظرم همین ک ...

روی نیست آلمینیوم😣

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
مگه نمیگی گرانیت داری؟

چرا سرویس گرانیت مهمونی. یه ماهیتابه هم جداگونه برای سرخ کردنی و نیمرویی چیزی

2731
الان که همه چیز تقلبی شده. من حتی از یه پزشکی شنیدم میگفت ظروف مسی که الان وجود داره به سلامت گذشته ...

واقعا. الکی که مردم بیمار نمیشن تند تند. منم که ۴۰۰ تومن پول دادم به ضرررر😶😓

چرا سرویس گرانیت مهمونی. یه ماهیتابه هم جداگونه برای سرخ کردنی و نیمرویی چیزی

من برای مهمون قابلمه جداگونه نگرفتم. خودم واجب تر از مهمون سالی دوبار هستم😁

کلا علاوه بر سرویسم، یه تابه سرامیکی اضافه هم خریده بودم. چون دم دستیا زود خراب میشن. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من برای مهمون قابلمه جداگونه نگرفتم. خودم واجب تر از مهمون سالی دوبار هستم😁 کلا علاوه بر سرویسم، ی ...

والا که کار خوبی کردی😣حالا من

از قابلمه های خودتون برا مهمون هم استفاده میکنین؟

چیزی که خوندین درسته دوست عزیز

من سالها پیش اینو خونده بودم. رویی اون قابلمه هایی بودن که جنس ضخیمی داشتن و بدنه داخلی شون انگار منفذ داشت و با پخت غذا زینک آزاد میکردن. اینایی که صاف و براق هستن آلومینیوم دارن و با جوشیدن آب و غذا داخلشون آلومینیوم آزاد میکنن

من قابلمه استیل دارم.درسته گرونه ولی اگه مواظبش باشی یک عمر برات کار میکنه و هیچ ضرری هم نداره

الهم صل علی محمد و آل محمد.. کاربر 8 ساله بودم. ترکوندنم   
2738
چیزی که خوندین درسته دوست عزیز من سالها پیش اینو خونده بودم. رویی اون قابلمه هایی بودن که جنس ضخیمی ...

ممنونم ازتون❤❤❤❤. به نظرتون چیکار کنم الان این قابلمه هایی که تازه خریدم😓😓😓😓😓😓😓😓

والا که کار خوبی کردی😣حالا من از قابلمه های خودتون برا مهمون هم استفاده میکنین؟

اره

چدن که کلا چیزیش نمیشه

اون دست هم سرامیکی سبز دارم، بیشتر قابلمه کوچیکش استفاده کردم که اون برای مهمونی کاربرد تداره

ممنونم ازتون❤❤❤❤. به نظرتون چیکار کنم الان این قابلمه هایی که تازه خریدم😓😓😓😓😓😓😓😓

اگه تر و تمیز و سالم هستن میتونی بزاری برای فروش. 

من خودم فقط سه تا قابلمه بزرگ آلومینیومی دارم که برای وقتی تعداد مهمون بیشتر از 15 نفر باش یا پخت شله زرد و اش نذری ازشون استفاده میکنم

اره چدن که کلا چیزیش نمیشه اون دست هم سرامیکی سبز دارم، بیشتر قابلمه کوچیکش استفاده کردم که اون بر ...

من کلا تو قابلمه شانس ندارم. سرویس چدن جهیزیم بیخود بود که . گرونم بودا ولی تهش براق بود و زود هم خاصیت نچسب بودنش از دست داد

من کلا تو قابلمه شانس ندارم. سرویس چدن جهیزیم بیخود بود که . گرونم بودا ولی تهش براق بود و زود هم خا ...

ای بابا

من مارک چدنم یادم نیست ولی سرامیکیام دسینی بود

اگه تر و تمیز و سالم هستن میتونی بزاری برای فروش.  من خودم فقط سه تا قابلمه بزرگ آلومینیومی دا ...

تمیزه دست اول دیروز خریدم. تو دیوار بزارم؟

الومینیوم که از روی گرونتره. پس قطعا این حرف صحت نداره

قیمت این دوتا فلز رو نمیدونم ولی برچسب روی تمام قابلمه هایی که سالهاست ما بهشون میگیم روحی یا رویی، نوشته آلومینیوم

2706