2733
2739
عنوان

عشق نافرجام بی پایان😪

824 بازدید | 108 پست

سلام

دوستای گل قبل اینکه داستان م رو بگم ازتون میخام بپرسم دیدی یک عشقی که به وصال نرسه با وجود ازدواج دیگه و دغدغه های فراوون زندگی ،باز هم موندگار باشه؟!

بله عشق خودم😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چیزی ممکن 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2728

داستان از این قراره

من ۱۵سال پیش ازدواج کردم به صورت سنتی

یک عقد کوچک بی سر و صدا که یکدفعه ای اتفاق افتاد

حالا از اون طرف ماجرا بهتون بگم

پسر همسایه ی ما که فامیل دور هم بودیم عاشق من بوده ولی خب چون چند ماه از من کوچیک تر بودمن شک هم به این ماجرا نداشتم و انصافا هم از همه نظر عالی بود

2738

حالا بهتون بگم من از کجا فهمیدم این آقا عاشق من بوده

من دوسال عقد بودم و بعد عروسی کردیم

یکسال از عروسیم گذشته بود که یک روز رفتم خونه ی مامانم

مامانم گفت این آقا مثلا به اسم مهدی صداش میکنم اینجا

مهدی یک نامه داده به برادرکوچیکم که بده بمن

روی نامه شمارش رو نوشته بود و نوشته بود موضوع مرگ و زندگیه حتما بامن  تماس بگیر