2733
2739

طبیعی نمیتونی؟!اولین زایمانته

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خالم میگفت بعد عملش انگار کل شکمش داغ شده بود و سوزش داشت جای عملش 

اما خیلی بهتر از طبیعیه 

مامانم میگفت رو طبیعی حس کردم مغزممم در امد😂😂

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2728

به امید خدا

به سلامت دنیا بیاد

نترس به نظر من که خیلی بهتر طبیعیه

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
2738

من ب امید خدا،روز نیمه شعبان سزارین میشم،نی نی اولمه 😍 بعد ۹ سال ناباروری خدا لطف کرد.انشاالله قسمت هر خانومی ک میخواد بشه.

منم استرس درد بعد سزارینو دارم.ولی سعی میکنم زیاد فکر نکنم.خودم خواستم سزارین بشم.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
من ب امید خدا،روز نیمه شعبان سزارین میشم،نی نی اولمه 😍 بعد ۹ سال ناباروری خدا لطف کرد.انشاالله قسمت ...

انشالله سالم بیاد بغلت ...برا من و منتظرا هم دعا کن 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
من ب امید خدا،روز نیمه شعبان سزارین میشم،نی نی اولمه 😍 بعد ۹ سال ناباروری خدا لطف کرد.انشاالله قسمت ...

قدمش خیر باشه

بعد ۹ سال ، طبیعی باردار شدی؟

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

استارتر لطفا برای من موقع زایمان دعا کن که مادر شم

ان شالله به سلامتی و تندرستی زایمان کنی

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

منم دوست دارم زودتر زایمان کنم

نمیدونم چرا انقدر بارداری های من طولانیه😒

میتونم با فیل رقابت کنم 

اگر امپول فشار نزنم فکر کنم تا44-5هفته طول بکشه

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
انشالله سالم بیاد بغلت ...برا من و منتظرا هم دعا کن 

انشاالله.ممنون عزیزم.انشاالله بزودی قسمت شما هم میشه.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
 قدمش خیر باشه بعد ۹ سال ، طبیعی باردار شدی؟

ممنون عزیزم.بله طبیعی شدم.پارسال اربعین رفتم کربلا،نیت کردم.انشاالله قسمت همه خانومای منتظر بشه.

2706