2733
2739
عنوان

شما اگه بودید از این کار شوهرم ناراحت میشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 59 پست
هیچی چیزی نگفتم  موضوع مهمی نبود که بخوام بگم، پیش خودم ناراحت شدم فقط

اشتباه کردی عزیزجان

باید در آرامش بهش بگی

تا متوجه نوع نگاه و تو و احساست بشه 🙃

از روش گفتگوی اصولی ، روش روزنبرگ بهش بگو:

1-بیان دقیق و روشن مشاهدات خود
-" شما در مهمانی شب گذشته، هنگام صرف شام، اصلاً سراغ من را نگرفتی "
2-بیان احساس خود از مشاهده
- " من از اینکه در آن مهمانی، سراغ من را نگرفتی، احساس غم داشتم و احساس می‌کردم درونم خالی‌شده، حس تنهایی عجیبی همراهم بود، .....
3-بیان نیاز خود
- من نیاز دارم در جمع‌ها و مهمانی‌ها، به من توجه بیشتری داشته باشی.
4-بیان روشن درخواست و تقاضای خود
-میشه در مهمانی‌ها، هنگام خوردن شام، در کنار من باشی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی  خندم گرفت به کامنتت با اون بغضت 🤭 تو خودتو ناراحت نکن حالا 😅 درستش اینه بجای نارا ...

اره دقیقا 

چون حتی قبلش حرف این بود که درست کنم یا نه، بعد آخر گفت آره درست کن 

بعد اومد غذا خورده بود😶🙄

2731
اییییششش چقد بدم میاد از این لوسبازیا🤣🤣🤣🤣🤭

عزیزم همه آدما مثل همدیگه فکرنمیکنند ، و این کاملا طبیعیه

ممکنه موضوعی که یکنفر ناراحت میکنه، برای دیگری کاملا بی اهمیت باشه

دقیقا 👌🏻 باید حرف بزنه و احساس و انتظارشو در آرامش بگه وگرنه اگر مجدد چنین موقعیتی تکرار بشه، قط ...

آخه موضوع مهمی نبود که بخوام بیان کنم و بعد بحث پیش بیاد به خاطر یه چیز بیخود 

فقط پیش خودم یه ذره لجم گرفت

2738
آدم که ناراحت میشه ولی خب اگه خیلی اهل این کارا نیست که قدر ندونه جدی نگیر خودت بخور حالشو ببر همش ب ...

نه طفلی 

همون دیشب هم با اینکه فقط یه دونه خورد کلی تشکر کرد و گفت خیلی خوشمزه شده

عزیزم همه آدما مثل همدیگه فکرنمیکنند ، و این کاملا طبیعیه ممکنه موضوعی که یکنفر ناراحت میکنه، برای ...

خب چه ربطی داره بهتر دقیق تر بخونید منم نگفتم برای همه بدم میاد...! عزیزم اگه درست بخونی نوشتم خودم بدم میاد😁

خیلی مسخرس واقعا😐 فک کن تو بری بیرون همه دوستات شروع کنن ساندوبچ خوردن تو بگی نه من نمیخورم باید ب ...

ما اگه پیش بیاد با دوستامون  بیرون باشیم و چیزیم بخوریم برای همدیگم می‌خریم می‌بریم خونه

ما اگه پیش بیاد با دوستامون  بیرون باشیم و چیزیم بخوریم برای همدیگم می‌خریم می‌بریم خونه

چیز خاصی نخورده 

از این ساندویچ کلاب سوپرمارکتیا بوده 

اگه چیز اونجوری بخوره واسه منم میاره

اتفاقی دیده دوستای بچگیشو، خودشو مهمون نکرده که پیش اومده

خب شما که خودت کارشو توجیه میکنی چرا ناراحت میشی دیگه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔