2733
2739
عنوان

شما اگه بودید از این کار شوهرم ناراحت میشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کجاش ناراحتی داره؟؟ هوس کردین غذا درست کردین خوردین. حالا ناراحتی سرپا بودی همسرت غذا نخورد؟؟ ...

کلا رفتارش یجوری بود منم اشتهام کور شد، خیلی هم پای گاز بودم اونم نخورد دیگه منم نتونستم زیاد بخورم 

الآنم که آوردم بخورم سرکار گرم کردم نرم و خمیری شده بود، مثل دیشب خوشمزه نبود

این جور مواقع من انتظار دارم همسرم تماس بگیره بگه من شام خوردم تو اگه گشنته منتظر نمون    ...

دقیقا 👌🏻

باید حرف بزنه و احساس و انتظارشو در آرامش بگه

وگرنه اگر مجدد چنین موقعیتی تکرار بشه، قطعا دعوا میشه !

و اینجوریه که دعواها شکل میگیره 😅

2731
اشتهام کور شد

جای من بودی چیکار می کردی دیشب ۹و نیم از سرکار رسیدم خونه کوکو سبزی بدوبدو درست کردم آقا ۱۰ اومد خونه و خونه مامان جونش شام خورده بود🥴😁اشکالی نداره که زن و شوهر برده ی هم نیستن عزیزم

اصلااااا ناراحت نمیشم😐 بهتر میمونه بعدا میخورم🤣🤣

🤣🤣🤣منم خوشحال میشدم که سهم من بیشتر شده

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت

خیلی مسخرس واقعا😐

فک کن تو بری بیرون همه دوستات شروع کنن ساندوبچ خوردن تو بگی نه من نمیخورم باید برم خونه با شوهرم شام بخورم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2738
اگه دوستاش آورده باشن ناراحت نمیشم...بلاخره چیکار میکرد تو رودروایسی؟ ولی باید برا من هم میخرید

نه اون واسه من مهم نبود, از این ساندویچ کباب سوپرمارکتیا بوده، چیز مهمی نخورده بیچاره 

چیز خوشمزه بخوره میگیره واسه من، فکر کنم پرسیدم حساس شدم

خداییش واسه این چیزا هم ناراحت میشید😐چجوری زندگی میکنید پس

دقیقا

نمیدونم چرا انقدر درگیر حاشیه هستن

واقعا وقت دارن انقدر ناراحت بشن😁

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
کلا رفتارش یجوری بود منم اشتهام کور شد، خیلی هم پای گاز بودم اونم نخورد دیگه منم نتونستم زیاد بخورم& ...

ای بابا تو زندگی انقد بوراک بخورین با هم که ترد و خوشمزه باشه...خودت رو ناراحت نکن گلم برای یبار