2733
2739
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

296 بازدید | 57 پست

قرآن، من شرمنده توام.... 

اگر به یک فستیوال مبدل شده ای 

حفظ کردن تو با شماره صفحه ، خواندن تو از آخر به اول ، این یک معرفت است یا یک رکورد گیری ؟ 

ای کاش آنان که تو را حفظ کرده اند ، حفظشان کنی، تا این چنین تو را اسباب مسابقات هوش نکنند 

خوشا به حال هر کسی که دلش رحلی است برای تو. 

آنان که، وقتی تو را می خوانند چنان حظ می کنند، گویی که قرآن همین الان به ایشان نازل شده است 

🌿🌷سلام دوستان وقت بخیر 

صوت شیخ القرا استاد محمد صدیق منشاوی رحمت الله علیه 

بسم الله الرحمن الرحیم 

💠🌸🌱ترجمه گویا قرآن کریم

لِّلَّذِینَ أَحْسَنُوا الْحُسْنَى وَزِیَادَةٌ وَلَا یَرْهَقُ وُجُوهَهُمْ قَتَرٌ وَلَا ذِلَّةٌ أُولَئِکَ أَصْحَابُ الْجَنَّةِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ 

26 - پاداش آنان كه نيكى مى‌كنند نيكى است و چيزى افزون بر آن. نه سيه‌روى شوند و نه خوار. اينان اهل بهشتند و در آن جاويدانند.

وَالَّذِینَ کَسَبُوا السَّیِّئَاتِ جَزَاءُ سَیِّئَةٍ بِمِثْلِهَا وَتَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ مَّا لَهُم مِّنَ اللَّهِ مِنْ عَاصِمٍ کَأَنَّمَا أُغْشِیَتْ وُجُوهُهُمْ قِطَعًا مِّنَ اللَّیْلِ مُظْلِمًا أُولَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ 

27 - و براى آنان كه مرتكب بديها شوند، پاداش هر بدى همانند آن است و خوارى بر آنها چيره مى‌شود. كسى آنها را از خشم خدا نگه نمى‌دارد، چنان شوند كه گويى صورتشان در پاره‌اى از شب تاريك پوشيده شده است. اينان اهل جهنمند و جاودانه در آن هستند.

وَیَوْمَ نَحْشُرُهُمْ جَمِیعًا ثُمَّ نَقُولُ لِلَّذِینَ أَشْرَکُوا مَکَانَکُمْ أَنتُمْ وَشُرَکَاؤُکُمْ فَزَیَّلْنَا بَیْنَهُمْ وَقَالَ شُرَکَاؤُهُم مَّا کُنتُمْ إِیَّانَا تَعْبُدُونَ 

28 - و روزى همه آنها را در محشر گرد آوريم. سپس مشركان را گوييم: شما و بتهايتان در مكان خود قرار گيريد. سپس آنها را از يكديگر جدا مى‌كنيم و بتهايشان مى‌گويند: شما هرگز ما را نمى‌پرستيده‌ايد.

فَکَفَى بِاللَّهِ شَهِیدًا بَیْنَنَا وَبَیْنَکُمْ إِن کُنَّا عَنْ عِبَادَتِکُمْ لَغَافِلِینَ 

29 - خدا به شهادت ميان ما و شما كافى است كه ما از پرستش شما هرگز آگاه نبوده‌ايم.

هُنَالِکَ تَبْلُو کُلُّ نَفْسٍ مَّا أَسْلَفَتْ وَرُدُّوا إِلَى اللَّهِ مَوْلَاهُمُ الْحَقِّ وَضَلَّ عَنْهُم مَّا کَانُوا یَفْتَرُونَ 

30 - در آنجا هر كس هر چه كرده است پاداشش را خواهد ديد و همه را به سوى خدا مولاى حقيقيشان بازمى‌گردانند و همه آن بتان كه به باطل مى‌پرستيدند نابود مى‌شوند.

قُلْ مَن یَرْزُقُکُم مِّنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ أَمَّن یَمْلِکُ السَّمْعَ وَالْأَبْصَارَ وَمَن یُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَیُخْرِجُ الْمَیِّتَ مِنَ الْحَیِّ وَمَن یُدَبِّرُ الْأَمْرَ فَسَیَقُولُونَ اللَّهُ فَقُلْ أَفَلَا تَتَّقُونَ 

31 - بگو: چه كسى از آسمان و زمين به شما روزى مى‌دهد؟ كيست كه شنوايى و بينايى مى‌بخشد؟ زنده را از مرده پديد مى‌آرد و مرده را از زنده و كارها را به سامان مى‌آورد؟ خواهند گفت: اللّه. بگو: آيا پروا نمى‌كنيد؟

فَذَلِکُمُ اللَّهُ رَبُّکُمُ الْحَقُّ فَمَاذَا بَعْدَ الْحَقِّ إِلَّا الضَّلَالُ فَأَنَّى تُصْرَفُونَ 

32 - اين اللّه پروردگار حقيقى شماست، بعد از حقيقت جز گمراهى چيست؟ پس به كجا روى مى‌آوريد؟

کَذَلِکَ حَقَّتْ کَلِمَتُ رَبِّکَ عَلَى الَّذِینَ فَسَقُوا أَنَّهُمْ لَا یُؤْمِنُونَ 

33 - پس سخن پروردگار تو درباره عصيانگران كه گفت: اينان ايمان نمى‌آورند، به حقيقت پيوست.

سوره صفحه : 212

💛🌷🍃به نیابت از طرف همه دوستانی که دراین تاپیک شرکت می کنند.چه لایک چه منشن شدن (هردوستی که اسمشون نوشته باشه اینجا به هر طریقی) در پایان تاپیک قرآن می خونم و هدیه می کنم برای سلامتی و تعجیل در فرج امام‌ زمان عج الله تعالی فرجه الشریف

دوستان لطفا برای شفای مادردوستمون که بستری هست و سلامتی خانوادش دعا کنید 🙏🌷

@mahnniaa        

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

عزیزم ...

خیلی م عالی 

انشالله که همه مریضا خوب بشن. 

لطفا برای امضای منم هم دعا کن اسمم پرستو

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ... خیلی م عالی  انشالله که همه مریضا خوب بشن.  لطفا برای امضای منم هم دعا کن اسم ...

سلام آبجی جون خوبی عزیزم 

ممنون گلم.... الهی آمین 

توکل به خدا ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله به زودی به حاجت دلت برسی 

به روی چشم عزیزدلم حتما 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2731
بااجازه از اسی در جز خوانی قران به کمک نیاز دارم عقبم لطفا کمک کنید"🙏

سلام 

کدوم جزهات مونده؟

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
سلام عزیزم. 3 جز 22,23,24

من امروز دو تاشو میخونم 22 و 23

2738
من امروز دو تاشو میخونم 22 و 23

ممنون عزیزم خدا خیرت بده. 22 رو بنام آرزو بکتاش و 23 نجمه باقری. بخونید ممنون میشم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
بااجازه از اسی در جز خوانی قران به کمک نیاز دارم عقبم لطفا کمک کنید"🙏

سلام خواهر جان خوبی عزیزم 

صاحب اختیاری گلم... چند جز هست؟ 

لطفا تاپیک بزن... نیت و تعداد جز رو بنویس صدام. بزن... ان شاءالله میام دوستان رو صدا می زنم... البته بعده پایان تاپیک صلوات 

سلام خواهر جان خوبی عزیزم  صاحب اختیاری گلم... چند جز هست؟  لطفا تاپیک بزن... نیت و تعدا ...

ممنون عزیزم خیلی محبت داری.  من به یه دلایلی نشدبخونم متاسفانه. تو یه گروه ثبتنام کردم. الان 3 تا جز دیگه مونده اگه لطف کنید بزارید برام شاید بخونن دوستان

سلام دوستان وقت بخیر ببخشید مزاحمتون میشم اگر میشه لطف کنید کمک. کنید جز قرآن بر دارید  جز 24 ...

3 نیست گلم 24 بنام رویا خسروی باید خونده بشه

آره .و 20 و 21

جز 20  بنام مهناز طهماسبی و جز  21 بنام محبوبه اقا محمدی جز 24 بنام رویا خسروی

سلام دوستان وقت بخیر ببخشید مزاحمتون میشم اگر میشه لطف کنید در ختم قرآن دوستمون رو کمک کنید

@فرشتهm71  

@برادرمهربون  

@سیدمحمد39  

@بهارربانی  

@بزن_تو_گوشش    

جز 20  بنام مهناز طهماسبی و جز  21 بنام محبوبه اقا محمدی جز 24 بنام رویا خسروی سلام دوستا ...

ممنون عزیزم خدا مشکلتو حل کنه الهی

2706