2737
2734
عنوان

تهوع در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 48 پست
منم لاغر بودم الان دارم محو میشم دیگه

اره لاغرا لاغر میشن چاق ها چاق 😂 من دماغم بیرون زده از بس صورتم لاغر شده😊 بچتون چیه بسلامتی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
زدم تاثیرش دو روز بود اونم نه خیلی فقط جای  ده بار 7 بار حالم بد میشد😐

من سه روزه مصرف میکنم بالانیاوردم ولی حالت تهوع و بیحالی همراهمه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره لاغرا لاغر میشن چاق ها چاق 😂 من دماغم بیرون زده از بس صورتم لاغر شده😊 بچتون چیه بسلامتی

امیدوار بودم تو بارداری وزنم اظافه بشه مثلا😃 

مشخص نشده هنوز دوبار رفتم سونو هر دوبار بچه صاف خوابیده بود نشد تشخیص بدن😐دیگه بیستم همین ماه ان شاالله مشخص میشه میرم سونو

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را
من سه روزه مصرف میکنم بالانیاوردم ولی حالت تهوع و بیحالی همراهمه

خداروشکر. من دو سه روز پیش خیلی بهتر بودم دیروز رفتم دکتر انگار هوا الوده بود یا چی دوباره به تنظیمات کارخانه برگشتم

2731
امیدوار بودم تو بارداری وزنم اظافه بشه مثلا😃  مشخص نشده هنوز دوبار رفتم سونو هر دوبار بچه صاف ...

انشالله هرجنسیتی که دوستداری همون بشه الهی . حتما چاق میشی انشالله مطمئنم . 

انشالله هرجنسیتی که دوستداری همون بشه الهی . حتما چاق میشی انشالله مطمئنم . 

مرسی عزیزم چون بچه اولمه واسم فرقی نمیکنه.شما مشخص شده جنسیتش؟

خداروشکر. من دو سه روز پیش خیلی بهتر بودم دیروز رفتم دکتر انگار هوا الوده بود یا چی دوباره به تنظیما ...

😂😂😂😂 بارداری و هزار ویک دردسر . انشالله آپدیت بشی دوباره و حالت بهتر شه

2740
😂😂😂😂باورکن کم میکنی اصلا ویارم نداشته باشی خودبخود جنین از وزن تو تغذیه میکنه تا چهارماه . من دو ...

😂😂😂من 66 هستم با قد 162 یا 3 اینا😂الانم کمی بی اشتها شدم انکار😐😂

خدا از دهنت بشنوه همش میرم دکتر میگه وزن کم کردی دپرس میشم ولی وزن بچه خوبه خداروشکر

عیبی نداره منم سر بچه اولم تا چهارماه اول ۶کیلو کم کردم دکتر هم می‌گفت اشکالی نداره,بعد از اون کلا کیلو اضافه کردم

ویتامین ب کمپلکس بخور. ولی در کل بعضیا اینجورن. کاری هم نمی شه کرد. فقط مراقب باش وقت عق زدن زیاد زو ...

از اول بارداریگ خوردم الان دکترم مولتی داده بهم با کلسیوم ولی اینا انقدر سنگینن بدتر حالت تهومو بیشتر میکنه