2733
2739
عنوان

تهوع در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته هشت هستم،قشنگ دارم میمیرم,هیچی هم نمیتونم بخورم،😟

دورازجون من انقدر حالم بد بود که مامانم اومد بردم خونشوت چون هیچ کاری ازم بر نمیومد انجام بدم یه جا افتادم همش

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را
دورازجون من انقدر حالم بد بود که مامانم اومد بردم خونشوت چون هیچ کاری ازم بر نمیومد انجام بدم یه جا ...

عزیزم چهار ماهه شدی خیلی بهتر میشی،من یه بچه کلاس اولی دارم خوب باید درسش بدم و همینطور غذا بپزم،وگرنه دقیقا منم سر بچه اولم ۴ماه فقط دراز کشیدم و شش کیلو کم کردم،ولی بعدش خوب شدم

2731
اخه انقدر زیاد که من هی وزنم کم بشه نتونم هیچی بخورم؟

اره تا چهارماه وزن کم میشه بعد اون چاق میشی . من فقط از و چای و مایعات میخورم مرغ ماهی کباب و... نمیتونم بخورم الانکه مینویسم اسماشون رو تهوع میگیرم 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
عزیزم چهار ماهه شدی خیلی بهتر میشی،من یه بچه کلاس اولی دارم خوب باید درسش بدم و همینطور غذا بپزم،وگر ...

خدا از دهنت بشنوه همش میرم دکتر میگه وزن کم کردی دپرس میشم ولی وزن بچه خوبه خداروشکر

من وارد 6 هفته شدم انگار ن انگار😐

من هفت هفته بودم دکتر گفت تهوع داری قرص بدم گفتم نه . از هشت هفته شروع شد تهوع و سرگیجه . الان تو دو هفته سه کیلو کم کردم . البته انشالله بدنت از اونایی باشه تهوع نداشته باشی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
اره تا چهارماه وزن کم میشه بعد اون چاق میشی . من فقط از و چای و مایعات میخورم مرغ ماهی کباب و... نمی ...

اول گفتن تا سه ماه خوب میشی بعد چهار الان که خوب نشدم میگن5 ماه دیگه خوب میشی! خسته شدم میترسم تا اخرش همینجوری باشم

2740
اول گفتن تا سه ماه خوب میشی بعد چهار الان که خوب نشدم میگن5 ماه دیگه خوب میشی! خسته شدم میترسم تا اخ ...

خدا نکنه . ولی اره به عده تا اخر اونجورن . چون میگذرد غمی نیست . من بزاق دهانم اونقدر زیاده اسید معدم افزایش یافته بوی غذا هم نیاد گاها بزاق تهوع میاره . 

خدا نکنه . ولی اره به عده تا اخر اونجورن . چون میگذرد غمی نیست . من بزاق دهانم اونقدر زیاده اسید معد ...

دقیقا همینجوریم من انقدر زیاده که نمیتونم قورتش بدم گلوم همه زخم شده انقدر اسید معدم میاد تو دهنم.فقط دلم میخواد بگذرن این روزا واقعا خسته شدم 

دقیقا همینجوریم من انقدر زیاده که نمیتونم قورتش بدم گلوم همه زخم شده انقدر اسید معدم میاد تو دهنم.فق ...

بمن قرص امپرازول داده صبح ناشتا به دکترت بگو شاید برا تو هم داد

من دلم میخوادوزن کم کنم😐😂😂

😂😂😂😂باورکن کم میکنی اصلا ویارم نداشته باشی خودبخود جنین از وزن تو تغذیه میکنه تا چهارماه . من دوست نداشتم وزن کم کنم چون لاغرم ۷۰ بودم الان ۶۶ شدم قدمم ۱۷۱

😂😂😂😂باورکن کم میکنی اصلا ویارم نداشته باشی خودبخود جنین از وزن تو تغذیه میکنه تا چهارماه . من دو ...

منم لاغر بودم الان دارم محو میشم دیگه

بمن قرص امپرازول داده صبح ناشتا به دکترت بگو شاید برا تو هم داد

زدم تاثیرش دو روز بود اونم نه خیلی فقط جای  ده بار 7 بار حالم بد میشد😐