2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه راهی نیست🤕

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
عزیزم من تو تاپیک قبلیت ک گفتم، من موخه واتساپم چرا به حرف گوش نمیدی 😐

نفهمیدم درست اخه

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
واتساپ جیبی رو از کجا دان کنم؟

واتساپ جیبی نگفتم من، گفتم برو تو تنظیمات، قسمت أپ یا برنامها، واتساپو بزن، بزن غیرفعال کردن!!!! فقط اون یکیو نزن که لغو نصب نشه، بعد برو واسه خودت بچرخ، اگه بخوای دوباره بری تو واتساپ بیای بیرون باید این مراحلو دوباره طی کنی

وقتی انلاین بشی دوتا تیک رو میخوره 

ولی تو قسمت تتظیمات میتونی بری وقتی یه پیامو میخونی تیکت آبی نشه

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
واتساپ جیبی نگفتم من، گفتم برو تو تنظیمات، قسمت أپ یا برنامها، واتساپو بزن، بزن غیرفعال کردن!!!! فقط ...

آخه ی بار این کارو کردم نشد پیاما اومد دوباره

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2706