2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم ان شاءالله بسلامتی مبارکه

ببین رسم ما اینجوره ک دختر و پسر چه از قبل همدیگرو بشناسن چه نشناسن اولین جلسه به اسم اشنایی اقا پسر با دو سه نفر میره خونه دختر

و بعد دختر و پسر باهم صحبت میکنن جدا

یه مدت فکر میکنن اگه به نتیجه قطعی رسیدن حالا چه مثبت چه منفی اعلام میکنن اما اگه دودل بودن که چی جواب بدن یکی دو جلسه دیگه هم باهم صحبت میکنن که تمام ابهامات برطرف شه

بعد از این اگه دختر و پسر راضی بودن مراسم خواستگاری برگزار میشه که دوباره دختر و پسر صحبت هایی نهایی رو میکنن

بعدشم دیگه کلیییییی کیلیلیییییی😍😂😂😂

2738
سلام عزیزم ان شاءالله بسلامتی مبارکه ببین رسم ما اینجوره ک دختر و پسر چه از قبل همدیگرو بشناسن چه ن ...

آهان ممنونم از پاسخ جامعتون!

به نکته ظریفی اشاره کردید اسم اون جلسات اول، امروزه از خواستگاری به "آشنایی" تغییر یافته:)

طرف آشنای خانوادگی ماست هرچند من اصلا این خانواده رو تاحالا ندیدم( اگه هم دیده باشم یادم نیست) ولی سن آقا پسرشون خیلی کمه...تقریبا مطمئنم که پاسخم منفی خواهد بود؛ ولی نمی دونم آیا زشته که کلا بگیم تشریف نیارن؟ و از طرفی هم خودم دلم مهمونی میخواد:) از یه طرف دیگه هم کوروناست:(

فکر کردم شاید بد نباشه اونها تشریف بیارن ولی بصورت مهمونی باشه و من با کسی صحبت جداگونه نداشته باشم.

آهان ممنونم از پاسخ جامعتون! به نکته ظریفی اشاره کردید اسم اون جلسات اول، امروزه از خواستگاری به "آ ...

نه اینکه بگید نیان به دور از ادبه

اما خوب میشه یه مهمونی دوستانه در نظرش گرفت و اینکه اگه تمایلی به صحبت نداری بهتره از قبل به خانواده بگی که اونا دیگه اصراری به صحبت کردنتون نکنن و اینکه اگ گفتن برید باهم صحبت کنید بگو امشب که یه دورهمی بود برای زیارت هم اگه اجازه بدید صحبت رو به یه شب دیگ موکول کنیم

که هم ناراحت نشن و هم حداقل بتونی با شخصیتشون آشنا بشی که اگه بار دیگه اومدن و شما جوابت منفی بود بتونی با صحبت متقاعدشون کنی