2733
2734
عنوان

پسرم یه چیزی داره و قایمش کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 64 پست
اره دیدم زبون میزنه یه چیز کوچیک تو مشتش. میترسم سیگار یا مواد باشه

سیگار که نیس

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلطان اهمیت ندهنده!!!😐 به کامنت ها!!!! فقط قصدت اینه ک ما رو در جریان بذاری  نه استفاده ...

این همینجوریه😁

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
زبون میزنه؟؟؟وا برو به باباش بگو چمدون بشکون بزن تو‌ سرش :/ من که اصا تاپیکت باور نکردم مادر انقدر خ ...

منم باور نمیکنم پسر خاله منم 13 سالشه خالم نگاش میکنه قبله رو گم میکنه انقد حساب میبره خلاف سنگینش لواشک محلیه که میگه غیر بهداشتیه نخره 

بچه 13ساله رو نمیتونن کنترل کنن؟؟

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2706