2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حرف مامانت گوش نده منم بابام اینو می‌گفت انجام دادم جواب عکس گرفتم با شوهرت لج بازی نکن با هم قهر کردین باهم حرف بزنین اینجا مامانت میگه محلش نزار این کارو نکن با هم خوب باشین همه چیو بهم بگین من پشیمونم که باهاش قهر کردم نمی‌دونم شایدم اشتباه میگم

2728

😒 به مادرت بی احترامی نکن ولی بگو مامان شوهرم تنهاس کسی پیشش نیس سربازه من باید بهش محبت کنم . مشخصه که حق با تواه. مادر من همیشه بهم میگفت برا شوهرت میوه پوست بکن برو بغلش بشین  

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲
نه بخدا فقط همین کارا 

اره میدونم این کارا بد نیست

اما در فرهنگ جامعه ما این چیزا روتین نیست

منم   میدونم اشکال نداره

اما پدر و مادرت توی این سن دیگه طرز فکرشون تغییر نمیکنه...

پس ‌سعی کن محبت و ...بین خودتون رو توی خلوت بیشتر کنی

و جلوی خانواده کمی بیشتر رعایت کنی...

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
2738

هر چیزی اندازه ای داره هم محبت و هم بقیه چیزا 

ای دخالتها عادیه حتی اگه خونه مادرشوهرت بودی ای چیزارو تجربه میکردی فقط مراقب باش محبتتو از حد خارج نکنی

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

ک مثل من نشه اوایل علاقه ی زیادی به شوهرم نداشتم اون محبت میکرد من. بی‌توجهی الان من بهش توجه میکنم هرکاری میکنم اون دگ بهم مثله سابق توجه نمیکنه همشم ب خاطر رفتار خودمه

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 
2706