2733
2739
همه اینجوری نیستن یک سریا وظیفه میدونن

خوب آدم داره نگاه میکنه که در قبال محبتش محبت دریافت میکنه یا نه.

ایشون دارن میگن همسرشون خوبه!

آهان راستی یه وبلاگ بود تو فقط لیلی باش که پاک شده

میگفت همیشه خوش رو باشین یه روز مثلا فکرتون درگیره عادی سلام کنین. بقیه روزها شااااد و شنگول

تا بدونه همیشگی نیست هی بیاد ناز بکشه که چی شده...

هیچ چیزی رو تبدیل به عادت نکنید‌

همیشه برین استقبال دو روز نرین...

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه پدر و مادرا ادم یکم مراعات کنه ک حساسیت بقیه برانگیخته نشه بهتره

وگرنه کارا شما اشتباه نیس

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
2731
هر روز با هم همین بحث مسخره رو داریم

مامان‌من انقدر به شوهرم میرسه خودم میگم پس من چی 😒 شوهرمم ذوق میکنه . تازه مامانم براش میوه پوست میکنه. ببین خانواده ها فرق دارن عزیزم . الان مادرت حساس شده صبحانه درست کن ببر اتاق براش که جلوشون نباشید . نزار شوهرتم بفهمه این حرفای مادرتو . 

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲
2738

نه کارت درسته محبت کردن محبت میاره اونم به شوهر سربازی هست گناه داره ولی از من میشنوی زندگیتو جمع کن برو تو خونه مادر بودن یا حتی خونه مادر شوهر کل رابطه دو نفر بهم میریزه روزای اول زندگی رو خراب میکنه هر چه سریع تر مستقل شید .

همین و بگو‌‌ اگه من محبتی میکنم اون هزار برابر بیشترشو واسم میزاره

سعی کن.وقتی انیکارا رو میکنی خودتم باهاش بشینی بخوری و اینا اگ چیزی گفتن مادرتون بگید برای هردمون این کارو میکنم نه تنها اون تا حساس نشه زیاد

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند